"Taniec z Gwiazdami". Sylwia Bomba ostro trenuje, bo chce wygrać? "Wszystko mnie boli, Jacek jest bardzo ambitny"

Sylwia Bomba jest jedną z gwiazd 12. edycji "Tańca z Gwiazdami". Znana z "Gogglebox. Przed telewizorem" celebrytka w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl opowiedziała o treningach do tanecznego show Polsatu. Jak układa się jej współpraca z Jackiem Jeschke?

Multimedia

"DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" W PONIEDZIAŁKI O GODZ. 20:00 W TELEWIZJI POLSAT

Nowy juror, nowa prowadząca, nowe pary i zupełnie nowy dzień emisji. Od 30 sierpnia wraca "Taniec z Gwiazdami", w którym kolejni śmiałkowie będą prezentować swoje umiejętności taneczne na oczach milionów Polaków. Jedną z gwiazd, którą zobaczymy w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" jest Sylwia Bomba. Widzowie doskonale znają ją z programu "Gogglebox. Przed telewizorem".

Najgorsi uczestnicy w historii "Tańca z gwiazdami". Przy ich występach Iwona Pavlović wychodziła z siebie!Zobacz więcej

Tanecznym partnerem Sylwii został Jacek Jeschke, najbardziej utytułowany polski tancerz, który poprowadził Anię Kaczmarczyk w 5. edycji show do zwycięstwa. Sylwię i Jacka łączy poczucie humoru, a jak przebiegają ich treningi? Gwiazda "Goggleboxa" w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl opowiedziała, jakim trenerem jest dla niej Jacek Jeschke. Tancerz jest bardzo ambitny, a Sylwia czuje presję fanów, którzy już typują ją do zwycięstwa.

Jesteśmy bardzo ambitni, trenujemy dużo, bo jakieś pięć bądź sześć godzin dziennie. Staramy się, żebym zatańczyła, bo ja mam dwie lewe nogi - przyznała w rozmowie z nami Sylwia Bomba.

Zobaczcie, co jeszcze o swoim występie w "Tańcu z Gwiazdami" powiedziała nam Sylwia Bomba.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • trenować trenuje, ale znalazła też czas żeby być na prezentacji jesiennej ramówki tvn (gość)

    Są dla niej rzeczy też poza tzg. Zresztą podobnie dla Stefano Terrazzino, który niedawno wrócił z Sycylii gdzie prowadził razem z Pauliną Biernat kolejny w tym sezonie letni tygodniowy turnus taneczny. Tym razem dla par. Wcześniejsze, te lipcowe, zanim jeszcze zaczęli pracę nad nowym tzg były dla kobiet. Fajnie byłoby kiedyś tam z nimi pojechać. Tym bardziej, że za rok to będzie już 10 edycja tych wyjazdów. Z foto (przepiękne zdjęcia) i video (niesamowity klimat) relacji widać, że była tam z nimi teraz Agata Kulesza oraz Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela. Wiadomo, że mimo przygotowań do tzg Paula i Stef musieli tam być i poprowadzić ten wyjazd, bo to ich zobowiązanie zawodowe zaplanowane dużo wcześniej. Tzg jest tylko jednym z elementów ich życia zawodowego. Obecnie chyba jedynym medialnym. Nie potrzebują być ciągle w tv żeby się rozwijać i robić piękne rzeczy. Poza tym Stefano mógł dzięki temu świętować swoje urodziny w rodzinnych stronach. No i tam też chyba przygotowywali kolejne swoje filmiki z proponowanym pierwszym tańcem dla par młodych. Z pewnością będą piękne. Całkiem prawdopodobne, że Stef zdecydował się na udział w tym sez. pr. głównie dlatego, że dokładnie tej jesieni minie 15 lat od jego debiutu w tzg. Poza tym jest jeszcze jeden jubileusz czyli będzie to TZG 25. Nie mogę się doczekać pierwszych występów Pauliny i Stefano w nowym tzg. Jeszcze nie wiadomo co zatańczy Paula z partnerem. Natomiast Stef i Iza podobno wykonają walca (angielskiego). Najprawdopodobniej do utworu Orła cień. Z jednej strony pomyślałam, że to zbyt oczywiste nawiązanie do tego z czym kojarzona jest Iza, ale z drugiej jeśli zostanie to ładnie ograne i oprawione elegancką choreografią, jakiej można spodziewać się po Stefano, to może to być smaczne, gustowne i z klasą. Nie ma też co do końca uciekać przed tym jak Iza jest obecna w świadomości widzów. Gdyby tak Iza zdobyła własną Kryształową Kulę to byłoby coś. :) Dla Stefano zresztą pewnie też byłby to fajny impuls i bodziec do dalszej pracy i sposób na wypromowanie jego tworzącej się właśnie szkoły tańca.

    29.08.2021 17:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×