"Taniec z gwiazdami". Sylwia Lipka w żałobie. Uczestniczka 11. edycji "Dancing with the stars" poinformowała o śmierci bliskiej osoby

Już w najbliższy piątek na antenę Polsatu wraca "Taniec z gwiazdami". Dla Sylwii Lipki będzie to trudny powrót, bo pożegnała niedawno babcię. Wokalistka może jednak liczyć na nieocenione wsparcie fanów.

Multimedia

Sylwia Lipka podzieliła się z fanami tragiczną informacją. Wokalistka tuż przed powrotem do rywalizacji w 11. edycji "Dancing with the stars" poinformowała o śmierci bliskiej osoby. Chodzi o babcię Sylwii Lipki, która niedawno zmarła.

when God took you back, he said Hallelujah you’re home 🖤💔 odpoczywaj babciu.. dziękuję, że byłaś. - napisała na Instagramie Sylwia Lipka.

Seksowna wokalistka i youtuberka w show Polsatu! Sylwia Lipka czarnym koniem "Dancing with the stars"?Zobacz więcej

Pod czarno białym zdjęciem Sylwii z babcią pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani przesyłają wokalistce kondolencje i słowa wsparcia.

pamiętaj, babcia jest zawsze duchowo przy tobie i na tańcu z gwiazdami na pewno tez💜 - napisała jedna z obserwatorek Sylwii na Instagramie.

Sylwia Lipka o zwycięstwo w 11. edycji "Dancing with the stars" będzie walczyć jesienią z Rafałem Maserakiem.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • pomyślałam, że zdecydowała się wycofać (gość)

    Nie pierwszy dziś artykuł powiązany z Tańcem z gwiazdami. Często ich tytuły są skonstruowane tak żeby zainteresować potencjalnego odbiorcę, a gdy się przeczyta całość wydźwięk jest nieco lub diametralnie inny. Tutaj np. sugerowało to niespodziewaną sytuację i możliwość rezygnacji Sylwii z programu. W rzeczywistości jednak Sylwia zostaje w Tzg. Z kolei wcześniejszy tytuł artykułu o upadku Julii Wieniawy też mógł zasugerować coś groźnego. Tymczasem było to jedynie drobne poślizgnięcie nagrane w studio Tzg i potraktowane jako zabawny materiał. Gdyby artykuł zatytułowano np. zabawna sytuacja na planie Tzg byłoby lepiej. A tak różni forumowicze z fb czy insta biorą to na poważnie i zarzucają Julii robienie szumu wokół siebie. A przecież to nawet nie ona zamieściła ten filmik. Przez takie podejście mediów część ludzi może źle ją odbierać i w efekcie nie głosować na nią mimo, że tańczy bardzo dobrze. Na szczęście Julia ma ogromne wsparcie w swoim tanecznym partnerze z programu Stefano Terrazzino. W ogóle pięknie o Stefano, jego podejściu do TzG teraz i we wcześniejszych edycjach oraz o jego zaangażowaniu nawet w tworzenie kostiumów dla partnerek z programu mówiły na instagramowym livie TzG Malwina Wędzikowska i Agnieszka Sienkiewicz.

    03.09.2020 19:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×