"Taniec z gwiazdami". Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak powiedzieli prawdę o swoim związku. "Różnica charakterów jest ogromna"

Po tym, jak fani zaczęli dopytywać, dlaczego Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak coraz rzadziej pojawiają się razem, zwycięzcy programu "Love Island. Wyspa miłości" postanowili powiedzieć, jaka jest prawda na temat ich związku. Nie są już razem?

Multimedia

Szczere wyznanie Sylwii i Mikołaja z "Love Island"

Zwycięzcy pierwszej polskiej edycji "Love Island. Wyspa miłości", Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak stworzyli związek, zamieszkali razem, a wiosną 2020 r. pojawili się na parkiecie przerwanej po dwóch odcinkach 11. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Teraz okazuje się, że ich związek przeżywa poważny kryzys.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z "Love Island" rozstali się?! Nie pojawią się w "Tańcu z gwiazdami" jesienią?Zobacz więcej

Kiedy fani zaczęli dopytywać Sysię i Mikiego, dlaczego coraz rzadziej widzą ich razem w mediach społecznościowych, para postanowiła wyjaśnić swoim sympatykom, co tak naprawdę dzieje się u nich w życiu. "Nie da się przed wami nic ukryć i nie chcemy tak naprawdę nic ukrywać" - powiedział Mikołaj. Podczas występu LIVE na Instagramie Madeńska i Jędruszczak przyznali, że fakt, iż spędzali ze sobą 24 godziny na dobę podczas "narodowej kwarantanny", związanej z pandemią koronawirusa, nie wpłynął dobrze na nich dobrze. - To było dla nas coś nowego. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie przeżyliśmy - przyznał Mikołaj, a Sylwia dodała:

Bardzo się kłóciliśmy. Okazało się, że - tak, jak często o tym wspominaliśmy, różnica charakterów jest przeogromna - podczas kwarantanny ta różnica charakterów bardzo, bardzo się uwypukliła. Mieliśmy siebie dość.

Czy wobec tego Sylwia i Mikołaj rozstali się? Para wyznała, że poprosiła o pomoc specjalistę i od jakiegoś czasu chodzą na terapię dla par. - Jest ciężko, ale stwierdziliśmy, że jak się kochamy to różnica zdań nie może nam w tym przeszkodzić. Chcemy pracować nad naszym związkiem - podkreślił na koniec Jędruszczak. Oboje poprosili swoich fanów, aby dali im chwilę wytchnienia i nie dopytywali o szczegóły. Trzymamy kciuki za Sylwię i Mikołaja!

Sylwia Madeńska dochodzi do siebie po kontuzji. Pokazała swoje zgrabne ciało w bieliźnie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Niehejter (gość)

    Kontrakty się pokończyły to już nie musza udawać miłości

    02.06.2020 21:54
  • dojrzałe podejście (gość)

    Możliwe więc, że wrócą razem jesienią do TzG. Te doniesienia o ewentualnych rezygnacjach uczestników nie są chyba wcale tak pewne. Tym bardziej, że na anglojęzycznej wikipedii tzg nie ma o tym żadnej wzmianki, a to dość wiarygodne źródło. P.S. Szkoda, że nie będzie już chyba piątkowych inspirujących rozmów na fb Stefano Terrazzino. Zastępowały mi one TzG. Być może to przez lekcje tańca, które Stef daje teraz online. Ale pozostają wydania wtorkowe. Dobre i to. :)

    21.05.2020 17:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×