"Taniec z gwiazdami". Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak robili postępy w "Dancing with the stars". Będą tańczyć dalej?

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak zaprezentowali dwa tańce w 11. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Później zdecydowano o zawieszeniu programu z powodu pandemii koronawirusa. Czy zwycięzcy "Love Island. Wyspa miłości" będą tańczyć dalej?

Multimedia

Sylwia i Mikołaj będą w kolejnym "Tańcu z gwiazdami"?

Najpierw wygrali "Love Island. Wyspa miłości", a potem wtargnęli na parkiet 11. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Jak każda z par, Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak zaprezentowali się w dwóch odsłonach, później przerwano program w związku z pandemią koronawirusa.

Uczestnicy jedynymi widzami w studio! Szokująca decyzja produkcji "Tańca z gwiazdami" w sprawie kolejnych odcinków!Zobacz więcej

Sylwia i Mikołaj jako jedyna para w programie mogła przebywać ze sobą i trenować do kolejnych odcinków niemal 24 godziny na dobę. Zakochani, których połączył reality show, wciąż mieszkają ze sobą i nie zamierzają tego zmieniać. Oczywiście pojawiały się doniesienia o ich rozstaniu - jeszcze przed pierwszym odcinkiem "Tańca z gwiazdami", Sylwia i Mikołaj nie przejmowali się jednak plotkami. Do kłótni i zgrzytów oczywiście dochodziło, ale poza nimi na treningach królowała ciężka praca.

- Mikołaj ma bardzo silne nogi. W ogóle jest bardzo silny, pozbierany, konkretny i bardzo wpatrzony we mnie - zdradziła jakiś czas temu Sylwia. Trenerka i życiowa partnerka Mikołaja przyznała też, że z dnia na dzień widać było postępy w tańcu Mikołaja. - Zaczynam już nawet wyrażać jakieś emocje - wskazywał Jędruszczak. Czy zobaczymy ich w "Tańcu z gwiazdami" jesienią? Miejmy nadzieję, że tak!

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak ofiarami klątwy "Tańca z gwiazdami"?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • mam nadzieję, że wszyscy będą tańczyć dalej jesienią gdy wróci tzg (gość)

    Póki co dziś w zastępstwie TzG obejrzę kulisy drugiego odcinka tej przerwanej edycji. Rzadko oglądam kulisy tzg, ale tym razem zrobię wyjątek żeby mieć choć namiastkę tzg w piątkowy wieczór. P.S. Fajnie, że Stefano Terrazzino dodał na swój fb swoje tango z Julią Wieniawą właśnie z drugiego odcinka. :)

    27.03.2020 15:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×