"Taniec z gwiazdami". Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się?! Zwycięzcy "Love Island" nie zatańczą w "Dancing with the stars" jesienią?

Niepokojące wieści dla fanów Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka - zwycięzców programu "Love Island. Wyspa miłości". Czy para już się rozstała i nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami" jesienią? Jedno z nich postanowiło skomentować te doniesienia.

Multimedia

Sylwia i Mikołaj z "Love Island" rozstali się?!

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wygrali pierwszą polską edycję programu "Love Island. Wyspa miłości". Wiosną 2020 r. już jako para mieli zawładnąć parkietem 11. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Niestety, show został zawieszony w związku z sytuacją epidemiczną w Polsce. Ma wrócić jesienią, ale istnieje ryzyko, że zabraknie w niej Sylwii i Mikołaja.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak ofiarami klątwy "Tańca z gwiazdami"?!Zobacz więcej

Fani pary zauważyli, że od jakiegoś czasu nie pokazują się razem w mediach społecznościowych. Wcześniej ich konta na Instagramie przepełnione były wspólnymi zdjęciami i rozmowami na InstaStories. Teraz już tego nie ma. Czy to oznacza, że Sylwia i Mikołaj rozstali się?

Jedno z nich postanowiło zabrać głos w sprawie. - Od kilku dni dostaję od was wiadomości i komentarze. Ludzie pytają co u mnie, co u Sylwii, dlaczego nas tak mało razem dlaczego nie wrzucamy wspólnych stories, zdjęć itd. Nie da się przed wami nic ukryć i nie chcemy tak naprawdę nic ukrywać. Chcemy wam powiedzieć, jak wygląda sytuacja - powiedział Mikołaj i zapowiedział, że razem z Sylwią opowiedzą o wszystkim w środę, 20 maja o godz. 19:00 na Instagramie. Ogłoszą wtedy koniec związku? Jeśli tak, to co dalej z ich działem w "Tańcu z gwiazdami"?

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak powiedzieli prawdę o swoim związku. "Różnica charakterów jest ogromna"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Avo (gość)

  Jestem załamany nocy jak żyć.

  20.05.2020 17:22
 • jeśli tak to byłoby szkoda (gość)

  Może jednak co by nie było, w TzG będą tańczyć razem. Jeśli nie, to głupio byłoby żeby np. tylko jedno z nich zostało w pr. np. Mikołaj jako uczestnik z inną tancerką. Jeśli mieliby nie tańczyć już w tzg to raczej oboje. Mikołaj byłby wtedy już drugim uczestnikiem rezygnującym z programu. Wcześniej była mowa o jeszcze kimś. Podobno uczestniczce. Jednak nawet dwie pary mniej to jeszcze nic wielkiego. Dobieranie w ich miejsce kogoś nowego byłoby nie w porządku. Bo wszyscy uczestnicy mają za sobą już dwa odcinki a więc dwa tańce. Zresztą ma to być kontynuacja więc skład musi być ten sam. Brak dwóch par to nic takiego. Po prostu po wznowieniu czyli w 3 odcinku będzie 9 par. Czyli dokładnie tak jakby w tych dwóch wcześniejszych odcinkach ktoś odpadał. Mam nadzieję, że Polsat nie wykombinuje nic dziwnego. Ewentualne dwie pary mniej w trzecim odcinku to nic wielkiego, a nawet coś normalnego.

  20.05.2020 13:33
 • Marcin Lewandowski i Klaudia Wojtas (gość)

  Podobno Mikołaja Jędruszczaka i Sylwię Madeńską w „Tańcu z gwiazdami” ma zastąpić inna para. Okazuje się, że będą nim Helena Sujecka i Misza Steciuk.

  20.05.2020 12:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×