Taniec z gwiazdami: Szok! Mrozu odpadł z programu!

W trzecim odcinku show telewidzowie zaskoczyli swoim “wyrokiem" zgodnie z którym Łukasz Mróz nie zatańczy już w programie!

Multimedia

Ta wiadomość zdziwiła każdego wielbiciela tańca. Tym bardziej, że piosenkarz, w duecie z Anetą Piotrowską, która wystąpiła jako urocza pin-up girl udowodnili, że mrozy puściły na dobre! Przy jivie, który wykonywała przegrana para świetnie bawiła się publiczność oraz jury, które w pierwszym dniu wiosny nie poszło na wagary i stawiło się w komplecie.

Piotr Galiński stwierdził nawet: ,,Jestem ugotowany. Podobało mi się!" Para zdobyła aż 33 punkty. Widzowie programu zdecydowali jednak, że wraz z pierwszym dniem wiosny na dobre zniknąć musi również… Mróz.

Czytaj także: Mrozu wystąpi w “Tańcu z gwiazdami"! Piotrowska mówi, że nie ma romansu! Aneta Piotrowska powiększyła usta!?

Komentarze

Skomentuj
  • Ewelina (gość)

    Szkoda że nie wystąpią już w programie:(

    22.03.2010 17:15
  • to mowie ja (gość)

    No tak. Telewidzowie tak zdecydowali bo głosują tylko na swoich ulubieńców. Podejrzewam, że najwięcej głosów idzie od babć w wieku "emerytalnym" a Mrozu jak wiadomo robi tak a nie inną muzykę. Zatańczył świetnie, ale jak widać zawinił tym, że nie śpiewa w kościele. Takie jest moje zdanie i już! Mrozu nie przejmuj się, byłeś super!

    22.03.2010 16:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×