"Taniec z gwiazdami". Tak mieszkają uczestnicy najnowszej edycji programu! Niektórzy z nich spokojnie mogliby zorganizować u siebie kolejny odcinek show!

Najnowsza edycja "Tańca z gwiazdami" budzi ogromne zainteresowanie wśród widzów, którzy żywo interesują się życiem występujących na parkiecie gwiazd. Praktycznie wszyscy uczestnicy show chętnie się dzielą za pośrednictwem mediów społecznościowych nie tylko postępami z tanecznych treningów, ale i tym, jak mieszkają. Domy niektórych z nich przypominają prawdziwe pałace! Zobaczcie, jak się urządziły gwiazdy 13. edycji "Dancing with the Stars"!

Multimedia

"Taniec z gwiazdami. Dancing with the stars" - 13. edycja

Obecnie na antenie telewizji Polsat emitowana jest 13. edycja "Tańca z gwiazdami". Słynne taneczne show od lat wzbudza ogromne zainteresowanie telewidzów, którzy z wypiekami na twarzy oglądają taneczne zmagania celebrytów na parkiecie. Warto chociażby tutaj wspomnieć o tym, jak wielkie emocje wywołał u fanów programu 1. odcinek, w którym sensacyjnie odpadł Łukasz Płoszajski.

W najnowszej odsłonie tanecznego show Polsatu wystąpiło 11. par: Byli to:

 • Jamala - Jacek Jeschke,
 • Maja Włoszczowska - Roman Osadchiy,
 • Ilona Krawczyńska - Robert Rowiński,
 • Agnieszka Litwin - Dominik Rudnicki – Sipajło,
 • Natalia Janoszek - Rafał Maserak,
 • Karolina Pisarek - Michał Bartkiewicz,
 • Michał Mikołajczak - Julia Suryś,
 • Łukasz Płoszajski - Wiktoria Omyła,
 • Wiesław Nowobilski - Janja Lesar,
 • Krzysztof Rutkowski - Sylwia Madeńska,
 • Jacek Jelonek - Michał Danilczuk.

Kolarka, strongman i siatkarz, czyli sportowcy na parkiecie. Jak sobie poradzili w tanecznym show? Zobacz więcej

Tak mieszkają uczestnicy 13. edycji "Dancing with the Stars"

W najnowszej odsłonie tanecznego show Polsatu, tak jak w poprzednich pojawiły się mniej, lub bardziej znane gwiazdy. Łączy je jednak to, że za pośrednictwem mediów społecznościowych chętnie się chwalą tym, jak wygląda ich codzienne życie. Z udostępnionych przez nich kadrów na Instagramie, można się dowiedzieć, jak na co dzień mieszkają uczestnicy najnowszego "Tańca z gwiazdami". Niektórzy z nich stawiają na skromne i proste wnętrza. Inni zaś preferują przestronność i przepych do tego stopnia, że spokojnie mogli by u siebie w domu zorganizować kolejny odcinek tanecznego programu!

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak mieszkają uczestnicy 13. edycji "Dancing with the Stars"!

Zobacz galerię

Iwona Pavlović kiedyś i dziś. Tak się zmieniała "Czarna Mamba"!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Wiola (gość)

  Też lubię przestronne mieszkania, ale najgorsze w nich jest to, że trzeba dużo sprzątać. Dobrze, że w iRobota zainwestowałam to przynajmniej nie muszę latać z odkurzaczem po całym mieszkaniu.

  14.09.2022 09:51
 • czy nie lepiej napisać np. o tym co zatańczą w nowym odcinku...? (gość)

  Schemat powinien być taki: latino i standard naprzemiennie. Z przerwami na inne techniki. A niestety nie wszystkie pary tak mają. Np. Jacek i Michał ostatnio mieli tango a teraz podobno quickstepa. A idąc naprzemiennie powinno być latino. Super tańcem dla nich mogłoby być paso doble. Czekam na to.

  12.09.2022 12:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×