„Taniec z gwiazdami”. Tak wyglądała Paulina Sykut-Jeżyna 20 lat temu! Gwiazda pokazała zdjęcie, na którym ma fryzurę jakiej fani nie widzieli!

Paulina Sykut-Jeżyna to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd. Piękna dziennikarka i prezenterka doskonale wie, jak ważny jest kontakt z fanami, których zainteresowanie z powodzeniem podtrzymuje. Za pośrednictwem mediów społecznościowych chętnie dzieli się z internautami i urywkami codzienności, i wspomnieniami. Jedno z nich wywołało furorę!

Multimedia

Tak wyglądała Paulina Sykut-Jeżyna 20 lat temu

Paulina Sykut-Jeżyna to dziennikarka i prezenterka związana z telewizją Polsat. Pierwsze kroki w mediach stawiała w 2003 r. jako prezenterka w programie „Muzyczne listy” w TV4, który prowadziła do 2012 r. Od jesieni 2007 r. prezentuje prognozy pogody na antenie Polsatu.

Ich wspólne zdjęcie rozpaliło wyobraźnię fanów! „Wszystko wraca na swoje tory”Zobacz więcej

Na swoim koncie ma liczne występy w programach, gdzie pojawiała się zarówno jako uczestniczka, jak i prowadząca. W 2010 w parze z Iwanem Komarenką zwyciężyła w finale programu rozrywkowego „Just the Two of Us. Tylko nas dwoje”, w latach 2011–2016 wraz z Maciejem Rockiem współprowadziła program „Must Be the Music. Tylko muzyka”, a także współprowadziła cotygodniowy magazyny kulturalne „Się Kręci” i „Się Kręci na Żywo”. Od marca 2016 prowadzi program „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, współprowadziła również kulisy programu emitowane w Polsat Café.

Sykut-Jeżyna, obecna od tak dawna w mediach, doskonale wie, jak ważny jest kontakt z fanami. Chętnie dzieli się z nimi swoją codziennością za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie zgromadziła liczne grono. Gwiazdę Polsatu wzięło widocznie na wspomnienia, bo zdecydowała się udostępnić archiwalne zdjęcie sprzed 20 lat! Pierwszym, co rzuca się w oczy jest zupełnie inna fryzura, niż ta, do której przyzwyczaiła swoich fanów.

Paulina Sykut-Jeżyna. Zobacz stare zdjęcia gwiazdy

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • skoro w ttbz ma wystąpić podobno Krzysztof Ibisz to może Paulina wzięłaby udział w tzg (gość)

    Nawiasem mówią na niedawnej Gali Mistrzów Sportu wspomniano coś o propozycji udziału w tzg dla sędziego piłkarskiego Szymona Marciniaka. W sumie dlaczego by nie... ;)

    27.01.2023 22:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×