"Taniec z gwiazdami". Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak mają konflikt po "Dancing with the stars"?

Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl) i Rafał Maserak byli parą w 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" w Telewizji Polsat. Odpadli tuż przed finałem, co było sporym zaskoczeniem zarówno dla jurorów, jak i dla nich samych. Jakie są teraz ich relacje?

Multimedia

Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl) i Rafał Maserak zachwycali swoim tańcem w 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Szybko stali się jednymi z faworytów i to właśnie oni wskazywani byli jako czarny koń programu Polsatu. Niestety, odpadli tuż przed finałem.

Burza w sieci po wynikach półfinału! Fani Tamary Gonzalez Perey i Rafała Maseraka są wściekli!Zobacz więcej

Popularna blogerka bardzo przeżyła fakt, iż musiała pożegnać się z programem w półfinale. Bardzo liczyła na to, że zostanie w show do samego końca zwłaszcza, że nawet sami jurorzy podkreślali, że Tamara zrobiła największy postęp spośród wszystkich uczestników. Jej taneczny partner, Rafał Maserak był w "Tańcu z gwiazdami" w sumie 20 edycji i aż 8 razy zajmował drugie lub trzecie miejsce, dlatego nauczył się już przełykać gorycz porażki.

Jakie teraz są relacje Macademian Girl i Rafała Maseraka? Czy wciąż utrzymują kontakt? A może porażka w półfinale ich poróżniła i mają konflikt? Sprawdź, co na ten temat powiedział nam tancerz!

Rafał Maserak zatańczy z Beatą Kozidrak w nowej edycji?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Michał S (gość)

    Jak mówili jurorzy Tamara nie zrobiła największego postępu tylko tańczyła lepiej od Gimpera

    06.07.2019 10:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×