"Taniec z gwiazdami". Tamara Gonzalez Perea już myśli o finale "Dancing with the stars"? Co chciałaby zatańczyć Macademian Girl?

Tamara Gonzalez Perea świetnie sobie radzi w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Taniec pokochała na tyle, że już planuje kolejne występy! Czy Macademian Gril myśli o finale?

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" sezon 9. w piątki o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Nikt w 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" nie jest tak kolorowy jak Tamara Gonzalez Perea. Blogerka za każdym razem wychodzi na parkiet w barwnym stroju i rusza się tak, jakby taniec miała we krwi! Zauważają to także jurorzy, którzy nie szczędzą Tamarze dobrego słowa i dobrych not.

Macademian Girl: Jury oceniało uczestników bardzo wizualnie. Nie byłam perfekcyjnaZobacz więcej

Macademian Girl i Rafał Maserak w 4. odcinku, który wypełniony był włoskimi klimatami, zatańczyli sambę. - Wspaniała samba, dupcia ci chodziła wszędzie - usłyszała Tamara po swoim występie od Oli Jordan. Para otrzymała aż 28 punktów, a zatem do maksimum brakowało tylko dwóch! Jak blogerka odbiera zachwyty nad jej tańcem?

- Przyznam szczerze, że jak dotąd samba była dla mnie najtrudniejszym tańcem. To jest zupełnie inna zasada jeżeli chodzi o stawianie nóg i te biodra, które w sambie muszą się ciągle ruszać. Ile to było pracy, żeby one się tak ruszały! - zaznacza Tamara Gonzalez Perea, która już myśli o tym, co chciałaby zatańczyć w kolejnych odcinkach. Czy ma już zaplanowany swój występ finałowy? Zobacz wideo!

Macademian Girl o swoich korzeniach, rasizmie i pierwszej miłości!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • chyba troszkę za wcześnie, aby mówić o finale, ale potencjał w niej jest (gość)

    Bardzo fajna samba. Moim zdaniem ciut lepsza od samby Joanny mimo, że ocenione tak samo. Ktoś bodaj pod jednym z filmików z występem Tamary i Rafała napisał, że Rafał doprowadził większość swoich partnerek do finału tzg. Tymczasem wcale tak nie było. Na 21 zakończonych dotąd edycji tzg Rafał był w 19. Z czego zaledwie 7 razy w finale. W porównaniu z absolutnym mistrzem tego programu Stefano Terrazzino Rafał wypada blado. Na 21 dotąd zakończonych edycji tzg Stefano był w 10. Z czego 7 razy był w finale. To przepaść.

    23.03.2019 13:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×