"Taniec z gwiazdami". Tancerki i tancerze w pierwszym zwiastunie 10. edycji "Dancing with the stars"!

Jest już pierwszy zwiastuny10. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Występują w nim wszyscy tancerze, którzy pojawią się w jubileuszowej odsłonie show Polsatu. Zobacz, jak się prezentują!

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 10" od 13.09.2019 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Czas na jubileuszową edycję "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Już 13 września na parkiet wyjdzie 11 nowych par, które będą walczyć o Kryształową Kulę. Zapowiada się naprawdę ciekawie!

Kto z kim zatańczy w jubileuszowej edycji? Znamy wszystkie pary!Zobacz więcej

Telewizja Polsat właśnie zaprezentowała pierwszy zwiastun nowej odsłony show. Wystąpili w nim wszyscy tancerze, którzy jesienią towarzyszyć będą gwiazdom uczącym się tańczyć. W programie nie zabraknie znanych i lubianych tanecznych mistrzów - Rafała Maseraka, Tomasza Barańskiego czy Jana Klimenta, który wygrał trzy poprzednie edycje "Tańca z gwiazdami".

W spocie 10. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" widzimy też piękne i utalentowane tancerki: Janję Lesar, Hannę Żudziewicz, Lenkę Klimentovą oraz Sarę Janicką, która debiutuje w programie. Jak zaprezentowali się wszyscy tancerze? Zobacz zwiastun!

Barbara Kurdej-Szatan gwiazdorzy na planie programu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • naprawdę fajny zwiastun (gość)

    Godny jubileuszowej edycji. Lubię zwiastuny z samymi tancerzami. Szkoda, że nie przy każdej edycji takie są. Może teraz jest, bo będzie kilkoro nowych tancerzy.Czasem, jak na złość, brakowało takich zwiastunów przy edycjach z udziałem Stefano Terrazzino. Lubię je, bo tancerze są bazą tego programu. Ekstra pomysł z pojawieniem się w zwiastunie Tomka Szymusia. Nigdy tak nie było. Widać, że jak się chce to wciąż można wymyślić coś nowego.

    16.08.2019 12:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×