"Taniec z gwiazdami". Tomasz Działowy - "Gimper" - ostatnim uczestnikiem 9. edycji "Dancing with the stars"! Kim jest?

Ostatni ujawniony uczestnik 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" to Tomasz Działowy, znany także jako "Gimper"! Kim jest popularny YouTuber? Poznajcie go bliżej!

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" sezon 9. od piątku, 1.03.2019 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Pierwsze filmy publikował w sieci w wieku zaledwie 16 lat. Szybko zyskał ogromną popularność, a dzisiaj jego internetowy talk-show "Lekko nie będzie" ma już rzeszę wiernych fanów. O internecie wie niemal wszystko, a co wie o tańcu? Jeszcze niewiele ale już wkrótce to się zmieni. Tomasz Działowy, znany także jako "Gimper" wystąpi w 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"!

Polsat przedstawia kolejnego uczestnika "Tańca z gwiazdami"!Zobacz więcej

Liczby mówią same za siebie. Najpopularniejszy odcinek jego programu został obejrzany niemal 3 miliony razy! Teraz Tomek spróbuje swoich sił w zupełnie nowych realiach. Jak to się stało, że gwiazdor wirtualnego świata zdecydował się dołączyć do uczestników hitowego tanecznego show? - Zawsze chciałem nauczyć się tańczyć i będzie to dla mnie doskonała okazja by to marzenie zrealizować – tłumaczy swoją decyzję Tomek.

Zobacz pełną listę uczestników 9. edycji "Tańca z gwiazdami"!

Słynny influencer uwielbia się rozwijać. Zaczynał jako nastolatek z kamerką internetową w domu rodzinnym, a dziś sam tworzy gry komputerowe, muzykę, przeróbki, a nawet krótkometrażowe produkcje. Można więc przypuszczać, że i na sali treningowej i na parkiecie będzie dawał z siebie wszystko i dążył do perfekcji. Wie jednak, że przed nim bardzo dużo pracy. Pytany o swoje umiejętności taneczne, Tomasz Działowy odpowiada rozbrajająco szczerze: zero na dziesięć. – Boję się, że w trakcie tańca na żywo przed kamerami, przez mój błąd zdarzy się nam z partnerką taneczną wypadek – przyznaje. A może będzie całkowicie inaczej i okaże się, że parkiet będzie dla niego drugim domem, a my będziemy świadkami narodzin kolejnego mistrza tańca? Przekonamy się o tym już wkrótce

Anna Jagodzińska w 9. edycji "Tańca z gwiazdami"! Kim jest piękna modelka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Jakub Kucner o "Tańcu z gwiazdami"

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    Takiego rozdźwięku w jednej edycji pomiędzy uczestnikami jeśli chodzi o, nazwijmy to, poziom zaawansowania kariery nie było chyba nigdy wcześniej. Cała nadzieja w tym, że to największe gwiazdy dostaną najbardziej uznanych i doświadczonych tancerzy, a co za tym idzie będą najlepiej radzić sobie na parkiecie i zostaną w programie najdłużej.

    29.01.2019 14:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×