"Taniec z gwiazdami". Tomasz Oświeciński w 11. edycji "Dancing with the stars"! Co z jego rolą w "M jak miłość"?

Tomasz Oświeciński kolejnym uczestnikiem 11. edycji "Tańca z gwiazdami" - takie informacje pojawiły się w mediach w połowie stycznia 2020 roku. Jakim tancerzem okaże się aktor znany z filmów Patryka Vegi i serialu "M jak miłość"?

Multimedia

Tomasz Oświeciński najlepiej znany jest polskim widzom z filmów Patryka Vegi. Aktor dał się również poznać jako Andrzejek z "M jak miłość". Jak donoszą teraz serwisy plotkarskie, Oświeciński został kolejną gwiazdą 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Informację przekazał we wtorek (14.01) serwis Pudelek.pl.

Anna Karwan pierwszą uczestniczką 11. edycji "Dancing with the stars"! Wie już, z kim zatańczy?Zobacz więcej

Tomasz Oświeciński na razie nie skomentował medialnych doniesień dotyczących jego udziału w 11. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" jeśli informacja ta się potwierdzi, ulubieniec widzów dołączy do ni Karwan oraz najprawdopodobniej do Nicole Bogdanowicz, Edyty Zając, Karoliny Gilon, Ronnie'go Ferrari, Blanki Lipińskiej i Julii Wieniawy, która typowana jest już na faworytkę wiosennej edycji tanecznego show.

Na oficjalną listę gwiazd 11. edycji "Tańca z gwiazdami" przyjdzie nam zapewne jeszcze poczekać. Start programu planowany jest na marzec br.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • spore zaskoczenie (gość)

    Nie sądziłam, że Pan Tomasz mógłby się zdecydować na udział w programie tego typu. Ciekawe, która z tancerek miałaby mu partnerować. Wiadomo, że w najnowszej edycji nie będzie Pauliny Biernat. Szkoda. Sama Paula to potwierdziła. Co prawda wyleczyła już niedawną kontuzję, ale widać na tak intensywne treningi jak w TzG jest jeszcze za wcześnie.

    19.01.2020 00:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×