"Taniec z gwiazdami". Uczestnicy 9. edycji "Dancing with the stars" są już znani! Polsat potwierdza nazwiska! Kto w jury?

Uczestnicy 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" są już znani! Polsat potwierdził typowane przez media nazwisk. Kto tym razem zatańczy? Jaki będzie skład jury wiosną 2019? Oto lista uczestników nowej odsłony "Tańca z gwiazdami"!

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" sezon 9. od piątku, 1.03.2019 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Najnowsza, 9. edycja programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. Znamy już nazwiska osób, które tym razem jako gwiazdy pojawią się na parkiecie. Wiadomo też, kto zasiądzie w jury wiosennej edycji.

Agnieszka Kaczorowska-Pela ogłosiła radosną nowinę! Nie zatańczy w "Dancing with the stars"? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jak się okazuje, skład jury będzie taki sam jak w poprzedniej odsłonie show. Oceniać wyczyny taneczne gwiazd będą zatem: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski, Michał Malitowski i Ola Jordan. Program poprowadzą niezmiennie: Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

"Taniec z gwiazdami" - uczestnicy

Kto zatańczy w 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"? Media typowały wiele nazwisk, nie wszystkie z potwierdziły się. Telewizja Polsat podała już jednak oficjalną listę uczestników. Na parkiecie zobaczymy m.in. Mistera Polski 2017 Jakuba Kucera, blogerkę i prezenterkę Macademian Girl, trenera personalnego Daniela Kuczaja, niedowidzącą biegaczkę Joannę Mazur oraz gwiazdora disco polo Czadomana. Kogo jeszcze? Zobaczcie zdjęcia gwiazd wiosennej odsłony programu w naszej galerii!

Stefano Terrazzino wraca do "Tańca z gwiazdami"! Z kim zatańczy lubiany tancerz?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Jakub Kucner o "Tańcu z gwiazdami"

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • Gość (gość)

  Nie mają nic do zaoferowania to dali byle kogo

  08.02.2019 21:11
 • jq (gość)

  Najwyższy czas skończyć ten program, bo nikt ciekawy i znany (poza A.Radwańską) nie chciał zatańczyć. Praktycznie wszystkie osoby są wzięte z łapanki. Większość facetów to jakieś koszmarne mięśniaki. Kobiety bardzo "interesującej" profesji - blogerki lub inne cuda. Kończcie - oszczędźcie wstydu

  06.02.2019 21:24
 • Zuza (gość)

  Byle co

  06.02.2019 17:14
 • Magdalena (gość)

  Qczaj :))) oj będzie wesoło, aż się uśmiecham sama do siebie. Uwielbiam!!!

  11.01.2019 01:06
 • ekipa uczestników bardziej rozpoznawalna niż w minionej edycji, przynajmniej częściowo więc jest postęp (gość)

  Mimo to i tak w części przypadków tancerze mają większą renomę niż gwiazdy, które mają trenować. Dlatego najbardziej znani tancerze powinni tańczyć z najbardziej znanymi gwiazdami, tak aby nie było między nimi rażącej dysproporcji w tym aspekcie. Dlatego też możliwe wydaje się, że Stefano Terrazzino będzie tańczył z Agnieszką Radwańską. Być może to właśnie podjęcie współpracy, po raz pierwszy w tym programie, ze sportsmenką (i to tak utytułowaną) przekonało go do powrotu na ten parkiet. Będę mu kibicować jak zawsze. Będzie dla kogo obserwować ten program.

  10.01.2019 14:15
 • olobryoo (gość)

  osoby które występują wcale ich nie znam.nie będzie to ciekawe

  10.01.2019 13:40
 • Gość (gość)

  Dobre Taniec z gwiazdami chyba taniec z kim popadnie

  10.01.2019 11:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×