"Taniec z gwiazdami". Uczestnicy, którzy odpadli zbyt szybko. Oto najwięksi przegrani w historii show TVN i Polsatu!

Trwa 23. edycja polskiego "Tańca z gwiazdami". Taneczny show możemy oglądać - z przerwami - od 2005 r., a na parkiecie pojawiło się już kilkadziesiąt gwiazd z różnych stron polskiego (i nie tylko!) show biznesu. Kto odpadł, mimo że był typowany na zwycięzcę? Oto galeria największych przegranych "Tańca z gwiazdami"!

Multimedia

"Taniec z gwiazdami" - sprawdź program telewizyjny

Niemal w każdej edycji "Tańca z gwiazdami" pojawia się uczestnik, który od początku jest typowany na faworyta. Najczęściej jednak ten faworyt odpada szybciej niż wszyscy przewidywali.

Zwycięzcy wszystkich edycji tanecznego show! Sprawdź, kto triumfował na parkiecie! Zobacz więcej

Takich zaskoczeń od 2005 r., czyli od czasu pierwszej edycji emitowanej w TVN, było co najmniej kilka. Jak dotąd śledziliśmy 20 edycji tanecznego show (13 w TVN i 9 w Polsacie, teraz trwa 10.). W każdej z nich występowało przynajmniej 8 gwiazd, które uczyły się tańczyć pod okiem zawodowców. Ze względu na to, że o awansie danej pary do następnego odcinka decydują głosy SMS widzów, nie raz zdarzyło się, że uczestnicy z wysokimi notami odpadali. Tak było m.in. w przypadku Marty Żmudy-Trzebiatowskiej (8. edycja w TVN) czy Izu Ugonoh (5. edycja w Polsacie).

Niektórzy - mimo sporej popularności - odpadali też na samym początku. Żal i smutek były niemałe, ale każdy w takiej sytuacji tłumaczył to w jeden sposób: ktoś musiał być pierwszy. W galerii zobaczycie największych przegranych "Tańca z gwiazdami", czyli tych, którzy powinni zajść dalej, a jednak odpadli przed finałem. Pamiętacie ich wszystkich?

Martyna Wojciechowska w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"? "Kocham tańczyć!"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gdyby tak było S. Terrazzino mógłby tryumfować w tzg 7 razy ;) (gość)

    Brakuje mi na tej liście zdecydowanie Przemysława Sadowskiego i Ewy Szabatin, którzy tańczyli świetnie. I również odpadli w moim mniemaniu za wcześnie. Za to na owej liście są i takie pary,których znalezienie się w tym rankingu mnie zaskoczyło, bo wcale nie byli na tyle dobrzy by z żalem wspominać ich odpadnięcie. Nie ujęto tu niedawno zakończonej edycji, a tam też była uczestniczka, która odpadła zaskakująco szybko jak dla mnie, a miała bardzo dobre tańce- głównie standardowe. Mam na myśli Renatę Kaczoruk, która odpadła na podobnym etapie co tańcząca edycję wcześniej na podobnym całkiem dobrym poziomie Paulina Chylewska. Wielokrotnie zostawali długo w programie za to uczestnicy, którzy odpadli zbyt późno. Zdarzały się też przypadki gdy w finale nie wygrywała zdecydowanie lepsza para: patrz tzg 6 w tvn gdy zdecydowanie lepsza od zwyciężczyni byla zdobywcy drugiego miejsca Justyna Steczkowska. Albo gdy mógł być nawet remis. Najlepsze przykłady to wg mnie edycja 11 w tvn gdzie wspólnie mogły odebrać Kryształową Kulę Julia Kamińska i Katarzyna Glinka. Zaś w Polsacie moim zdaniem taka sytuacja powinna mieć miejsce w edycji 7 gdzie Kryształową Kulę mogła otrzymać i Natalia Szroeder i Iwona Cichosz.

    28.07.2018 19:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×