taniec z gwiazdami uczestnicy

"Taniec z Gwiazdami". Teraz Jamala, a wcześniej? Przypominamy, które zagraniczne gwiazdy tańczyły w programie

Trwa 13. edycja "Tańca z gwiazdami". Jedną z jej uczestniczek jest ukraińska piosenkarka, aktorka i autorka tekstów krymskotatarskiego pochodzenia - Jamala. Wcześniej na parkiecie tanecznego show pojawiali się już inne zagraniczne gwiazdy. Byli wśród nich m.in. aktorzy, muzycy czy sportowcy. Przypomnijmy sobie, jak w programie poszło Conrado Moreno czy Helenie Vondráčkovej.

18.09.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z Gwiazdami". Justyna Żyła, Michał Szpak i inni. Oto najgorsi uczestnicy w historii tanecznego show. Kto jeszcze się nie popisał na parkiecie?

Już niebawem zobaczymy kolejną, 13. edycję "Tańca z gwiazdami". W każdym sezonie pojawiają się celebryci, którzy zachwycają swoimi postępami, ale również tacy, których nie ogląda się z przyjemnością. Oto zestawienie najgorszych par w historii programu! Zobaczcie, kto miał dwie lewe nogi do tańca.

22.08.2022Taniec z Gwiazdami

"Gliniarze". Piotr Mróz zostanie ojcem bliźniaków? Aktor opowiedział nam o swoich planach na przyszłość. Wiadomo, kiedy weźmie ślub z Agnieszką Wasilewską! [TYLKO U NAS]

Piotr Mróz, który wciela się w postać Kuby Roguza w "Gliniarzach", niedawno oświadczył się swojej narzeczonej. Teraz snuje on poważne plany na przyszłość. W rozmowie z Telemagazynem aktor postanowił się nimi podzielić. Zdradził, kiedy planuje poślubić Agnieszkę Wasilewską, a także opowiedział o tym, jak może u niego wyglądać kwestia związana z potomstwem.

29.07.2022Gliniarze

"Taniec z gwiazdami". Wszyscy uczestnicy 13. edycji "Dancing with the stars" są już znani. Poznajcie ich bliżej! Karolina Pisarek, Jamala, Krzysztof Rutkowski i inni

Wszyscy uczestnicy 13. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" są już znani. Telewizja Polsat ujawniła nazwiska wszystkich gwiazd, które zatańczą jesienią na parkiecie kultowego formatu. Poznajcie osoby, które będą rywalizować o Kryształową Kulę. Wśród nich: słynny detektyw, topmodelka, zwyciężczyni Eurowizji i kierownik budowy z programu "Nasz nowy dom"!

24.07.2022Dancing with the stars

"Taniec z gwiazdami". Hubert Urbański powróci do programu? Zatańczy czy poprowadzi show? Szykuje się sensacja!

Już dawno wokół programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" nie było aż tak gorąco. Każdy kolejny dzień przynosi nazwiska kolejnych potencjalnych gwiazd, które prawdopodobnie pojawią się na parkiecie i traf chce, że najczęściej są to gwiazdy TVN, które teraz łączy się z telewizją Polsat. Na giełdzie nazwisk właśnie pojawiła się kolejna sensacyjna kandydatura - Hubert Urbański! Zatańczy czy poprowadzi show?

08.07.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Wiesław Nowobilski z "Nasz nowy dom" zawalczy o Kryształową Kulę! Na co dzień czuwa nad remontami w programie Katarzyny Dowbor

Wiesław Nowobilski to bardzo ważny członek ekipy "Nasz nowy dom", programu Katarzyny Dowbor. Bez niego żaden remont nie doszedłby do skutku! To właśnie Nowobilski, jako kierownik budowy, czuwa nad realizacją pomysłów ekipy architektów. Okazuje się, że widzowie będą mieli go okazję zobaczyć w nowej roli!

08.07.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Historia miłości Iwony Cichosz i Trulsa Yggesetha jest jak z bajki. Musieli czekać z zaręczynami i ślubem!

Iwona Cichosz i Truls S. Yggeseth to historia miłości, która musiała przezwyciężyć pewne przeszkody, nim w pełni rozkwitła. Ta opowieść jest niczym z bajki - pojawia się nawet zły los, który staje zakochanym na drodze! Przypominamy historię miłości Iwony Cichosz i Trulsa Yggesetha, którzy tworzą zgrany duet już od kilku dobrych lat!

20.05.2022Taniec z gwiazdami

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×