"Taniec z gwiazdami". Wcześniej walczyła z rakiem. Teraz zawalczy o Kryształową Kulę! Agnieszka Litwin kolejną uczestniczką nowej edycji programu

Agnieszka Litwin, znana artystka kabaretowa będzie kolejną gwiazdą najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Znana artystka kabaretowa, która jeszcze nie tak dawno zmagała się z rakiem piersi, jesienią spróbuje swoich sił na parkiecie Polsatu.

Multimedia

Agnieszka Litwin wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

Agnieszka Litwin jest osobą, której miłośnikom scen kabaretowych nie trzeba przedstawiać. Najczęściej można ją zobaczyć na scenie w towarzystwie swoich kolegów z kabaretu "Jurki". Ponadto przez wiele sezonów artystka wcielała się również w postać Harriet Ferguson w improwizowanym serialu "Spadkobiercy". Artystka ma na swoim koncie również kilka ról, jak np. ta w filmie "Ryś" Stanisława Tyma.

Niedawno Polsat oficjalnie potwierdził, że Agnieszka Litwin będzie kolejną gwiazdą, która jesienią w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami" spróbuje zawalczyć o Kryształową Kulę. Pewnym jest, że prócz niej, na tanecznym parkiecie Polsatu będzie można zobaczyć: Krzysztofa Rutkowskiego, Ilonę Krawczyńską, Maję Włoszczowską, Łukasza Płoszajskiego, Jacka Jelonka oraz Wiesława Nowobilskiego.

https://www.instagram.com/p/CfzQAXxNajj/?hl=pl

Rafał Maserak potwierdza pogłoski o jego udziale w "Dancing with the Stars". "Ja znam ten program od podszewki"Zobacz więcej

Agnieszka Litwin - walka z rakiem

Jeszcze do niedawna gwiazda kabaretu zmagała się z wyjątkowo ciężką chorobą. W październiku 2020 r. artystka w czasie samodzielnie wykonanego badania wyczuła guzek na swojej piersi. Lekarz potwierdził obawy artystki, że to złośliwe zgrubienie nowotworowe. Agnieszka Litwin postanowiła nie czekać i szybko przeszła pierwszą operację, w czasie której usunięto złośliwe zmiany. W lutym br. gwiazda ponownie trafiła do szpitala, gdzie został przeprowadzony kolejny zabieg. Na szczęście, wszystko potoczyło się pomyślnie.

Uprzejmie donoszę, że zdrowieję. Bardzo, bardzo raz jeszcze dziękuję wszystkim wam za wsparcie - napisała Agnieszka Litwin po operacji na Instagramie.

Wygląda na to, że najgorsze stadium choroby artystka ma już za sobą, a jej stan systematycznie się poprawia. Niedawno, po długiej przerwie powróciła do występów na telewizyjnej scenie, a już niebawem kolejny raz pojawi się na scenie, tyle że tanecznej.

Myślicie, że ma szanse na wygraną?

Zobacz galerię

Tańczyła z Mariuszem Pudzianowskim i Rafałem Bryndalem. Co dziś u niej słychać? Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Fajnie ;) (gość)

    Oby tylko nie skupiano się w programie zbyt na jej przejściach osobistych, a skoncentrowano się na tańcu i dobrych choreografiach. Życzę jej powodzenia w tzg, tak jak wszystkim pozostałym uczestnikom. :)

    10.07.2022 12:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×