"Taniec z gwiazdami". Wiadomo, z kim zatańczy w parze Krzysztof Rutkowski! Jego nowa partnerka wcześniej wygrała... "Love Island. Wyspa miłości"

Telewizja Polsat ogłosiła już pierwszą taneczną parę, która najbliższej jesieni pojawi się na parkiecie najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Okazuje się, że Krzysztof Rutkowski zatańczy z Sylwią Madeńską. Co o niej wiadomo?

Multimedia

"Taniec z gwiazdami" - Krzysztof Rutkowski zatańczy z Sylwią Madeńską

Krzysztof Rutkowski był pierwszym uczestnikiem najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami", który został oficjalnie potwierdzony przez telewizję Polsat. Teraz potwierdzono również pierwszą parę, jaka tej jesieni pojawi się na tanecznym parkiecie. Okazuje się, że słynny detektyw wystąpi w parze z Sylwią Madeńską. Widzowie mogli ją już oglądać w 2020 roku, kiedy to wraz z Mikołajem Jędruszczakiem wystąpiła w 11. edycji "Dancing with the Stars". Para zajęła wówczas 7. miejsce.

Poza występem w "Tańcu z gwiazdami", telewidzowie mogą kojarzyć Sylwię Madeńską z programu "Love Island. Wyspa miłości". Udało jej się wygrać pierwszą edycję tego show.

Krzysztof Rutkowski na przestrzeni lat mocno się zmienił. Tak ewoluował wizerunek słynnego detektywaZobacz więcej

O tym, że Krzysztof Rutkowski wystąpi w parze z Sylwią Madeńską w "Tańcu z gwiazdami" na swoim Instagramie poinformowała nie tylko oficjalna strona programu na Instagramie, ale sam detektyw, a także jego taneczna partnerka.

Witam Was pięknie. Zgodnie z zapowiedzią przedstawiam Wam Sylwię Madeńską, która zatańczy ze mną w "Tańcu z gwiazdami". Pozdrawiam i życzę dobrej nocy - napisał na swoim koncie na Instagramie Krzysztof Rutkowski.

To już oficjalne 😎🔥 Moim partnerem w @tanieczgwiazdami będzie jedyny w swoim rodzaju Detektyw Krzysztof Rutkowski ! Dwa, tak mocne temperamenty rozgrzeją parkiet do czerwoności 🔥🚀 zgadzacie się ? - wyznała w najnowszym poście na Instagramie Sylwia Madeńska.

Zobacz galerię

Ci uczestnicy odpadli z "Tańca z gwiazdami" jako pierwsi. Pamiętacie ich wszystkich?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • fajnie, że Sylwia wraca do tzg (gość)

    Myślałam jednak, że dostanie uczestnika z bardziej oczywistym potencjałem tanecznym. Przez moment były nawet pogłoski, że z Krzysztofem Rutkowskim miała tańczyć Wiktoria Omyła.

    29.07.2022 21:26
  • Lucyfer (gość)

    Bardzo podobny do mnie.

    29.07.2022 11:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×