"Taniec z Gwiazdami". Widzowie tanecznego show byli oczarowani. Po odejściu z programu przeszła ogromną metamorfozę. Jak dziś wygląda Ewa Szabatin?

Chociaż wystąpiła w tyko trzech edycjach "Tańca z Gwiazdami", widzowie byli pod ogromnym wrażeniem jej tanecznych umiejętności. Po odejściu z programu Ewa Szabatin mocno się zmieniła. Tancerka zajęła się promowaniem zdrowego stylu życia. Jak dziś wygląda? Co u niej słychać?

Multimedia

Ewa Szabatin w "Tańcu z Gwiazdami"

"Taniec z Gwiazdami" to najpopularniejsze i najdłużej trwające taneczne show w Polsce. Telewizja Polsat właśnie przygotowuje się do 13. edycji programu, a wcześniej, także 13. odsłon wyemitował TVN. Łącznie swoich sił na parkiecie próbowało ponad dwieście gwiazd, którym partnerowało wielu profesjonalnych tancerzy i tancerek.

Ewa Szabatin wzięła udział w trzech edycjach "Tańca z Gwiazdami". Była partnerką aktora Przemysława Sadowskiego (jesień 2006 rok), Rafała Olbrychskiego (wiosna 2007 rok) i Mateusza Damięckiego (jesień 2007 rok). Najdalej udało się jej zajść z Damięckim. Para zajęła trzecie miejsce w programie. Chociaż Szabatin nie zagrzała długo miejsca w "Tańcu z Gwiazdami", dała się poznać jako profesjonalna i sympatyczna tancerka.

Jej nazwisko jest doskonale znane w świecie tańca. Jest m.in. wielokrotną mistrzynią Polski w tańcach latynoamerykańskich, standardowych i kombinacji 10 tańców, wicemistrzynią Pucharu Świata a także dwukrotną finalistką Mistrzostwa Świata.

Metamorfoza Ewy Szabatin

Mistrzyni tańca zupełnie nie przypomina siebie sprzed lat. Fanom "Tańca z Gwiazdami", którzy pamiętają ją jako krótkowłosą blondynkę, trudno jest ją dzisiaj poznać!

Niesamowite, wygląda Pani jak swoją młodsza siostra

  • napisała pod zdjęciem pokazującym porównanie Szabatin teraz i sprzed kilkunastu lat jedna z Internautek.

Ewa Szabatin po odejściu z tanecznego show próbowała swoich sił jako projektantka mody. W 2009 roku wystąpiła także w filmie "Kochaj i tańcz".

Tancerka jest dzisiaj influencerką. Jej konto na Instagramie obserwują już 74 tysiące fanów! Ewa Szabatin zajmuje się promowaniem zdrowego trybu życia. Swoim fanom chętnie opowiada o tym, jak żyć zgodnie ze sobą i cieszyć się życiem. Prowadzi też sklep z przepisami na zdrowe dania.

Zobacz archiwalne i aktualne zdjęcia Ewy Szabatin

Zobacz galerię

Agnieszka Kaczorowska znowu na parkiecie?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Ewa to jedna z tancerek do mojego wymarzonego składu tzg (gość)

    Taka magiczna 12 to: właśnie Ewa Szabatin, Stefano Terrazzino, Paulina Biernat, Rafał Maserak, Kamila Kajak, Jan Kliment, Edyta Herbuś, Jacek Jeschke, Hanna Żudziewicz, Robert Rowiński, Janja Lesar, Kamil Kuroczko.

    04.08.2022 23:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×