"Taniec z gwiazdami" wraca do telewizji! W programie najlepsze tańce i wywiady z gwiazdami!

Już od piątku, 20.11, "Taniec z gwiazdami" wraca do telewizji! Na fanów programu czekają odcinki specjalne, w których zobaczymy między innymi najlepsze tańce i wywiady z gwiazdami. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Taniec z gwiazdami" powraca do telewizji!

Miniona, 11. edycja "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" była dość nietypowa - przez pandemię koronawirusa została przerwana na czas wakacji, by powrócić we wrześniu i skończyć się wcześniej niż normalna seria. Na szczęście twórcy show przygotowali coś specjalnego dla fanów!

Nie będzie kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"? Iwona Pavlović nie ma wątpliwości!Zobacz więcej

Już od piątku, 20 listopada o godzinie 14. 30 w stacji Super Polsat pojawi się "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami the best of", czyli odcinki specjalne, w których wspomniane zostaną najlepsze i najbardziej wzruszające momenty w programie. Zobaczymy także wywiady z gwiazdami wszystkich 10 edycji oraz wyjątkowe występy gwiazd - na przykład, kiedy Rafał Maserak porwał do tańca Beatę Tyszkiewicz!

Co jeszcze przygotowali dla nas twórcy "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"? Przekonamy się już w piątek!

Agnieszka Kaczorowska-Pela w jury "Tańca z gwiazdami"?! Którego z jurorów zastąpi?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • MAGDALENA KUTA (gość)

    SYLWESTER MACIEJEWSKI

    21.11.2020 17:16
  • Wreszcie! (gość)

    Nareszcie będą te dawno zapowiadane odcinki specjalne. Szkoda tylko, że nie na głównym Polsacie (tak jak to było ze specjalnymi odc. ttbz). I pora też średnia. Mogła być lepsza. Choć najgorsza też nie jest. Po prostu program do pooglądania w porze obiadowej. Ale i tak super, że będzie. Skoro pierwszy odc. to ma być The best of latino night to muszą być tańce króla latino Stefano Terrazzino. Mają być też rozmowy z tancerzami, uczestnikami, jurorami (tyle tylko, że dotyczące 10 edycji- bez tej niedawno zakończonej. Ma być np. rozmowa z Panią Beatą Tyszkiewicz. Bardzo mnie to cieszy. Naprawdę fajnie, że będzie ten program. Coś nowego do oglądania w miejsce pr. które się pokończyły. Fajna byłaby też rozmowa z Olą Jordan. Swoją drogą ciekawe co Pani Beata i Ola powiedziałyby o tańcach Julii Wieniawy i Stefano Terrazzino. Pani Beata pewnie byłaby zachwycona. Absolutnie słusznie zresztą. Natomiast wydaje się, że Ola byłaby pod wrażeniem. Ona zawsze bardzo ceniła dobry technicznie taniec. Zresztą możliwe, że obie oglądały tę edycję w tv lub internecie. Te odcinki specjalne to będzie choć częściowo takie uświetnienie 15 lat TZG w Polsce. Ogółem z edycji na edycję poziom idzie w górę. Widać to nawet porównując pojedyncze fragmenty początkowych edycji (z tvn) znalezione w necie. Np. 1. edycję, 2. edycję czy 4. edycję. Nie mówiąc już o tym co było teraz. Wszystkie partnerki Stefano Terrazzino pokochały taniec, ale Julia Wieniawa chyba najmocniej. Julia jest też niezaprzeczalnie zafascynowana Stefano. :)♥

    19.11.2020 22:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×