"Taniec z gwiazdami". Wszystkie pary 11. edycji "Dancing with the stars" na wspólnych zdjęciach! Która prezentuje się najlepiej?

Wiemy już, kto z kim zatańczy w 11. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Jak prezentują się nowe pary w programie? Która z nich ma największe szanse na Kryształową Kulę? Zobaczcie ich wszystkich w duetach!

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 11" - wszystkie pary

Koniec tajemnic! Co prawda o tym, kto z kim zatańczy w 11. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" pisaliśmy już jakiś czas temu, ale Telewizja Polsat dopiero teraz oficjalnie zaprezentowała wszystkie pary, które wiosną pojawią się na parkiecie.

Kto z kim zatańczy w nowej edycji "Tańca z gwiazdami"? Oto uczestnicy i ich partnerzy!Zobacz więcej

Wiadomo już na pewno, że do programu powróciła dwójka tancerzy, których mogliśmy już kiedyś oglądać w programie. Chodzi o Wiktorię Omyłę, która jak dotąd tańczyła z Adamem Zdrójkowskim i Marcinem Korczem, oraz czterokrotnego zwycięzcę polskich edycji "Tańca z gwiazdami", Stefano Terrazzino.

Do grona tancerzy dołączyły też dwie nowe osoby. Pierwszą z nich jest Sylwia Madeńska - zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji "Love Island. Wyspa miłości", która będzie partnerować swojej miłości poznanej w reality show - Mikołajowi Jędruszczakowi. Drugim nowicjuszem jest Michał Bartkiewicz - na co dzień partner taneczny Wiktorii Omyły. Czy ktoś z nich doprowadzi swoją "gwiazdę" do finału? 11. edycja "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" od 6 marca w Polsacie!

Nowa edycja wiosną 2020 w Polsacie! Iwona Pavlović wskazuje, kto powinien zatańczyć!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • Claudia Ana (gość)

  Będę kibicowała Julii i Stefano. Natknęłam się gdzieś na komentarz (na szczęście odosobniony) krytyczny wobec Stefano, a konkretnie wobec tego, że Stefano raz jest w programie, a raz go nie ma. Moim zdaniem to właśnie jest dobre, bo nie opatrzył się widzom tak jak Rafał Maserak czy Jan Kliment. Nigdzie nie jest powiedziane, że musi być w każdej edycji. Zawsze robił sobie przerwy. Gdy tzg było w tvn robił podobnie. Nie jest jedynym tancerzem, który tak robi. Co prawda zakończył już karierę turniejową, ale ma inne zobowiązania zawodowe i nie zawsze może być w programie. Zarzucanie mu, że wrócił do tzg, specjalnie dla Julii jest tworzeniem teorii spiskowych. Trochę nakręciły to portale plotkarskie tytułami różnych artykułów. Może gwiazda ma jakiś minimalny wpływ na dobór tancerza (ale raczej tylko w formie sugestii), ale tancerz raczej nie ma aż takich możliwości żeby wybrać sobie gwiazdę. Stefano wrócił, bo chciał, a z tego co słyszałam to w dużej mierze też dlatego, że produkcja bardzo o niego zabiegała. Chyba nawet bardziej niż o niektórych uczestników. Nic w tym dziwnego skoro w tym roku mija 15 lat od premiery tzg w Polsce i 15 lat Stefano w Polsce. Dostał za partnerkę Julię Wieniawę nie dlatego, że chciał tylko raczej Julia dostała Stefano, bo jest drobna i nie mogła dostać bardzo wysokiego partnera. Z tego co słyszałam i czytałam dogadywanie szczegółów ze Stefano trwało długo, bo trzeba było zgrać terminy programu z zapełnionym kalendarzem Stefano. Fajnie, że się udało, bo Stefano jest wyśmienitym tancerzem. A zarzucanie mu, że wrócił teraz, bo znów dostał dobrą partnerkę jest krzywdzące. Nigdy nie wiadomo, kto jak będzie tańczył. Było już w tym pr. kilka zaskoczeń. To, że zachodził w tzg zazwyczaj ze swoimi partnerkami wysoko nie świadczy o jakimś specjalnym jego traktowaniu, a po prostu o tym, że jest dobrym trenerem.

  11.02.2020 16:56
 • Xyz (gość)

  @Agata nie mozna kupić biletu tam nie wpuszczają wszysztkich

  10.02.2020 22:38
 • Agata (gość)

  Gdzie można kupić bilety?

  10.02.2020 22:17
 • to będzie 12 edycja Stefano (6 w TVN i ta będzie 6 w Polsacie) (gość)

  12 to pomyślna liczba. Stefano wygrał 4 razy. Dwa w tvn i dwa w Polsacie. Teraz z Julią życzę mu piątej wygranej. To by było naprawdę coś. Wyrównanie europejskiego rekordu zwycięstw. Bo amerykański rekordzista wygrał sześć razy. Stefano jest więc na trzecim miejscu na świecie.

  10.02.2020 18:42
 • wszystkim życzę powodzenia choć mam już swoją ulubioną parę, której będę kibicować (gość)

  Fantastycznie, że będzie Stefano Terrazzino. Fajnie, że będą też nowi tancerze. Brakować mi za to będzie Pauliny Biernat, Sary Janickiej i Wojtka Jesche. W poprzedniej edycji uratował dwukrotnie program w trudnej sytuacji spowodowanej przez Adama Adamonisa. Dobrze, że drugi raz nie zaryzykowano z Adamem, ale Wojtka powinno się docenić zaproszeniem do tej edycji. Np. w zamian za opatrzonego już dość Jana Klimenta. Sensowną zmianą jest zastąpienie Tomasza Barańskiego nowym tancerzem i ciekawie byłoby gdyby z Janem było podobnie. Co innego Stefano Terrazzino, który daje widzom za sobą zatęsknić. To jest super. Stefano jest genialnym tancerzem, świetnym artystą. Miałam okazję dziś oglądać go na żywo w spektaklu pt. Czarno to widzę. Całe przedstawienie jest świetne, a Stefano jest po prostu fenomenalny. Zagrał super i prezentuje się bardzo dobrze. Wbrew temu co widać w tv (tv dodaje kg) jest w formie. Napotkałam pojedyncze komentarze na ten temat i po tym jak widziałam go dziś na żywo stwierdzam, że są nietrafione, bo jego sylwetka jest dobra.

  09.02.2020 22:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×