"Taniec z gwiazdami". Wysokie oczekiwania wobec Agnieszki Radwańskiej. Jak odbiera ją Stefano Terrazzino w "Dancing with the stars"?

Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino zdobywają coraz lepsze noty od jurorów "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Oczekiwania wobec najlepszej polskiej tenisistki są wysokie. Jak to na nią wpływa?

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" sezon 9. w piątki o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Włoskie klimaty zdominowały 4. odcinek 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Wobec tego nie mogło być inaczej - Agnieszka Radwańska i jej taneczny partner - Włoch - Stefano Terrazzino świetnie zaprezentowali się na parkiecie, tańcząc quickstepa, otrzymali pochwały i aż 24 punkty od jurorów!

Iwona Pavlović tuli Justynę Żyłę! Kto odpadł z programu?Zobacz więcej

Iwona Pavlović przyznała, że oczekuje od Agnieszki fajerwerków, aby mogła czuć te emocje, które czuła, gdy oglądała ją na korcie tenisowym. Radwańska zaznaczyła jednak, że w tenisa grała 25 lat, a tańczyć uczy się od niecałych dwóch miesięcy. Nie ulega wątpliwości, że od początku poprzeczka została wysoko postawiona Agnieszce Radwańskiej, która swego czasu należała do czołówki najlepszych tenisistek na świecie.

Zarówno Agnieszka, jak i Stefano, bardzo poważnie podchodzą do treningów i jak przystało na sportowców z krwi i kości, dają z siebie wszystko co, jak na razie, odzwierciedla się w uznaniu i punktacji jurorów oraz głosowaniu widzów. - Agnieszka niczego nie udaje. Nie będzie uśmiechać się tylko dlatego, że to jest telewizja. Albo coś czuje, albo nie - podkreślił Stefano Terrazzino. Jak na Radwańską wpływają wysokie oczekiwania wobec niej? Zobacz wideo!

Agnieszka Radwańska nie weźmie pieniędzy za "Taniec z gwiazdami"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • Duśka (gość)

  Super taniec. Dowcipny, naładowany krokami quickstep. Pokaz mający w sobie najwięcej z włoskiego klimatu ze wszystkich. Stefano absolutnie w swoim żywiole, a Agnieszka rozwija się z odcinka na odcinek. Robi bardzo wyraźne postępy. Życzę jej dalej takiego progresu. I niech cicha woda brzegi rwie. :) Super byłoby gdyby wygrali. Bo wówczas wygrałaby uczestniczka, która bez zbędnego szumu, ale konsekwentnie idzie do góry pokonując kolejne poziomy tanecznego wtajemniczenia.

  23.03.2019 19:32
 • Agnieszka i Stefano czyli AS (gość)

  Stefano mógł we wczorajszym pokazie wyszaleć się i tanecznie i aktorsko. Agnieszka też pod kątem aktorskim wypadła już znacznie lepiej, a do tego miała w tym tańcu dużo uroku. Mix quickstepa i charlestona super. Fajnie, że Ola to doceniła. Natomiast Pani Iwona tu niby ją chwali, a cały czas powtarza, że brakuje jej pazura. Niech dostaną do zatańczenia paso doble to będzie i pazur. To jeden z moich ulubionych tańców, a nie wiedzieć czemu w tej edycji jeszcze go nie było. Przez pierwsze 3 odcinki do puli tańców dochodziły nowe, a w 4 nie było żadnego nowego. A mogło być właśnie paso. Czekam na ten taniec. Najlepiej właśnie w wykonaniu Agnieszki i Stefano.

  23.03.2019 18:49
 • Im więcej razy oglądam ich wczorajszy taniec tym bardziej mi się podoba (gość)

  i Agnieszka stanęła na wysokości zadania w tym tak ważnym dla Stefano włoskim odcinku. Tym razem już tańczyła na obcasach. Nawiasem mówiąc tydzień wcześniej Ola wytknęła Adze taniec boso, a wczoraj sama tańczyła z Danielem bez butów. Buty na obcasie teraz już były. Rzecz jasna nie mogły być zbyt wysokie, a takie żeby Aga i Stef podczas tańca byli równi wzrostem. Zresztą Aga i Stef bardzo biorą sobie do serca każdą uwagę jury i podczas kolejnego tańca dokonują wymaganych korekt. Stefano nawet podczas rozmowy z prowadzącą pilnuje postawy Agnieszki. Skrupulatność godna uznania. No i co ważne Agnieszka nie tylko coraz lepiej tańczy (co widać gołym okiem), ale też coraz lepiej bawi się na tym parkiecie.

  23.03.2019 18:26
 • miło było zobaczyć na widowni innego świetnego tancerza z Sycylii (gość)

  mam na myśli Stefano Silvino. Zwycięzcę YCD i półfinalistę World of dance. Stefano Silvino i Stefano Terrazzino poza tym, że są fantastycznymi tancerzami, noszą to samo imię i pochodzą z Sycylii łączy jeszcze jedno. Obaj są mega kreatywni. Terrazzino najlepiej sprawdza się w TzG właśnie gdy ma swobodę działania i kreatywności. Jak na razie w tej edycji chyba to dostaje i oby tak dalej. Bo dla tego programu nie ma nic gorszego niż przyćmienie jego talentu nadmiarem źle pojętego show. Stefano jest bowiem kiedy trzeba showmanem najwyższej próby, ale też minimalistą, perfekcjonistą, mistrzem w swojej dziedzinie, który doskonale wie jak skupić w tym programie uwagę na swojej partnerce.

  23.03.2019 17:40
 • Gratuluję Agnieszce i Stefano pierwszej 10. (gość)

  Piękny i trafny komentarz Pana Andrzeja Grabowskiego po ich tańcu. Sympatyczna, skromna para, Oboje i Aga i Stef mają te cechy. Ciężko pracują w zaciszu sali treningowej, bez konieczności mówienia o tym naokoło, relacji na profilach społecznościowych itp. Agnieszka i jej prywatne decyzje to jej sprawa. Najważniejsze, że jest naturalna w tańcu i w sposobie bycia.

  23.03.2019 16:42
 • uwielbiam Stefano, chodząca klasa, mądrość i szyk (gość)

  Fajny włoski klimat odcinka z fajnym otwarciem. Tydzień temu Stef mógł się zaprezentować od strony aktorskiej, a teraz wokalnej. Tak pozostając jeszcze przy kwestiach poza tanecznych, fajny pomysł z lekcją wymowy języka włoskiego, bo mnie samą drażnią powtarzane z uporem maniaka różne wymyślne błędne wymowy niektórych słów. I jeszcze jedno. Ogromna prośba do Krzysztofa Ibisza. Zamiast kierować pod adresem wybitnego tancerza i instruktora jakim jest Stefano jakieś niby zabawne docinki, mógłby skupić się na tym żeby zapanować nad bezsensownie wylegającymi tłumnie na parkiet widzami. Powtarzające się jego uwagi porównujące poziom zmęczenia Stefano i Agnieszki są nie na miejscu i to one są męczące. Nawet Stefano, który jest wzorem taktu powiedział "znowu". Ileż można słuchać tego samego. Jak zdarta płyta... A przecież wiadomo, że to na partnerze spoczywa większość odpowiedzialności, bo to on prowadzi, wykonuje podnoszenia itd. Nie mówiąc już o tym, że każdy krok wykonuje z większą energią niż gwiazda. Dla osoby, którą uczy to nowa materia, w której nie czuje się do końca pewnie. Pan Krzysztof się tu zagalopowuje, powinien sobie darować takie komentarze. Bo to wszystko świadczy o Stefano na plus. Potwierdza jego pełne zaangażowanie w każdy taniec, treningi i cały ten program.

  23.03.2019 14:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×