"Taniec z gwiazdami". Znany jest kolejny uczestnik show? Kto dołączy do Jakuba Kucnera? [ZDJĘCIA]

Wiosenna edycja "Tańca z gwiazdami" już coraz bliżej! Na razie Polsat potwierdził tylko jednego uczestnika - Mistera Polski 2017 Jakuba Kucnera. Teraz w mediach pojawiło się kolejne nazwisko. Kto jeszcze może wystąpi w show? Sprawdź!

Multimedia

Ponieważ kolejna edycja programu "Taniec z gwiazdami" coraz bliżej, będziemy teraz sukcesywnie poznawać nazwiska uczestników tanecznego show. W tym momencie, Jakub Kucner to jedyny potwierdzony uczestnik 9. edycji. Mister Polski 2017 i I wicemister Supranational jest bardzo podekscytowany, że będzie mógł nauczyć się nowych tańców.

Jakub Kucner już trenuje do "Tańca z gwiazdami"! Jego dziewczyna jest zazdrosna? [WIDEO]Zobacz więcej

Jak twierdzi Fakt znany jest już drugi uczestnik show. Podobno będzie to Daniel „Qczaj” Kuczaj.

Daniel jest bardzo podekscytowany i nie może się doczekać treningów. Jest bardzo ciekaw, która profesjonalna tancerka zostanie mu przydzielona – mówi Faktowi osoba z produkcji show.

Kim jest Daniel „Qczaj” Kuczaj?

Daniel Kuczaj pochodzi z Ludźmierza na Podhalu. Rodowity góral robi karierę jako trener fitness. Wcześniej próbował swych sił jako aktor w Teatrze Buffo. Przez moment był też fryzjerem. W końcu wygrała jego miłość do siłowni. Motywuje Polki do treningów, ale także powtarza im, by wierzyły w siebie. Zależy mu, by nie pozwalały się źle traktować. Niestety opiera te rady na własnych trudnych doświadczeniach rodzinnych.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Grazia (gość)

    No i fajnie.

    02.01.2019 13:22
  • gośćówa (gość)

    Daniel „Qczaj” Kuczaj i Jakub Kucner w 9 edycji Dancing with the Stars Taniec z gwiazdami wiosną 2019 roku w Polsacie od marca

    30.12.2018 11:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×