taniec z gwiazdami

Magda Mołek zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"? Przed laty prowadziła taneczny show w TVN. Przypominamy, jak wtedy wyglądał słynny program!

Wszystko wskazuje na to, że Magda Mołek będzie jedną z gwiazd 13. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Prezenterka, która od jakiegoś czasu prowadzi swój kanał na Youtube, już kiedyś występowała w tym programie. Magda Mołek była prowadzącą 1. edycji "Tańca z Gwiazdami" w TVN. Pamiętacie te czasy? Jeśli nie, to przypominamy je dla was w galerii!

01.07.2022Dancing with the stars

"Taniec z gwiazdami". Magda Mołek zawalczy z Krzysztofem Rutkowskim? Wyciekły kolejne nazwiska uczestników! Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna w roli prowadzących!

Choć 13. sezon programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" wystartuje dopiero jesienią, już teraz budzi duże emocje. Produkcja "zamyka" listę uczestników, a do mediów wyciekają kolejne nazwiska. Dwa już potwierdzono - to Krzysztof Rutkowski i Michał Mikołajczak. Teraz wypłynęły kolejne - a wśród nich gwiazda konkurencyjnej stacji!

29.06.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Beata Tadla podzieliła się radosną nowiną! Wraz ze swoim trzecim mężem ma powody do świętowania

Do tej pory Beata Tadla nie miała szczęścia w miłości. Wcześniej dziennikarka dwukrotnie się rozwodziła, aby następnie po 5 latach rozstać się z Jarosławem Kretem. Wygląda jednak na to, że jej życie uczuciowe powoli się stabilizuje. Duża w tym zasługa jej trzeciego męża, przy którym Beata Tadla ponownie rozkwita. Okazuje się, że zakochani mają co świętować. Na swoim koncie na Instagramie, Beata Tadla postanowiła podzielić się z fanami radosnymi wieściami!

27.06.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Lenka Klimentova w szczerym wywiadzie o trudach zajścia w ciążę. Ukochana Jana Klimenta prawie straciła nadzieję!

Cieszący się sporą popularnością tancerz Jan Kliment i jego ukochana Lenka Klimentova niedawno ogłosili, że spodziewają się dziecka. W najnowszym wywiadzie Lenka Klimentova zdobyła się na wyjątkową szczerość i opowiedziała, jak wyglądały ich starania. Lenka Klimentova nie kryje, że miała problem z zajściem w ciążę i była bliska utraty nadziei na bycie matką. - Rozpłakałam się i pomyślałam, że w takim razie będę pomagała zwierzętom - wyznała tancerka.

27.06.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Stefano Terrazzino wystąpi w kolejnej edycji programu? Zdobył się na zaskakującą szczerość. "To jest właściwy moment"

Dzięki występom w "Tańcu z gwiazdami", Stefano Terrazzino stał się jednym z najpopularniejszych tancerzy w Polsce. W związku ze zbliżającą się kolejną edycją tanecznego show, został on zapytany o to, czy widzowie będą mogli ponownie oglądać go na parkiecie z gwiazdami. Tancerz zdobył się na szczerość i udzielił dość zaskakującej odpowiedzi.

22.06.2022Taniec z gwiazdami

"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek zachwycona postawą Marcina Hakiela. Wyświadczył jej ogromną przysługę. "Jestem szczęśliwa!"

Od kilku miesięcy, rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela jest jednym z naczelnych tematów wielu medialnych doniesień. Choć początki ich rozstania nie należały do najłatwiejszych, to wygląda na to, że najtrudniejsze już za nimi i para ponownie zaczyna się ze sobą dogadywać. W jednym z najnowszych wywiadów, Katarzyna Cichopek postanowiła opowiedzieć o obecnej relacji z Marcinem Hakielem. Okazuje się, że tancerz wyświadczył jej ogromną przysługę.

22.06.2022Pytanie na śniadanie

"M jak miłość". Tak mieszka Katarzyna Cichopek! Jasne wnętrza, duże okna i imponujący żyrandol. Zobacz, jak się urządziła aktorka!

Katarzyna Cichopek w chwili ogłoszenia rozstania z Marcinem Hakielem jest na celowniku mediów. Gwiazda "M jak miłość" i "Pytanie na śniadanie" stara się nie komentować medialnej wrzawy, układając sobie życie bez męża u boku. Aktorka za pośrednictwem mediów społecznościowych coraz śmielej pokazuje, jak się urządziła w nowym mieszkaniu. Jest jasno, stylowo i przytulnie!

22.06.2022M jak miłość

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×