"Targowisko próżności". HBO wypuszcza nowy serial kostiumowy! O czym będzie? [FABUŁA+ZDJĘCIA]

HBO już niedługo rozpocznie emisję nowego serialu - "Targowisko próżności". W obsadzie tej kostiumowej produkcji znalazło się wiele znanych twarzy, w tym gwiazda "Bates Motel". Sprawdźcie, o czym będzie opowiadał nowy miniserial!

Multimedia

"Targowisko próżności" to serial na podstawie popularnego dzieła Williama Makepeace’a Thackeraya. Opowiada on o młodej Angielce, która śni o awansie do wyższej klasy społecznej.

Serena - oprawca czy ofiara? Co z nią będzie w 3. sezonie? [SPOILERY]Zobacz więcej

Okres wojen napoleońskich. Młodziutka Becky Sharp (Olivia Cooke) jest niezwykle bystrą i zdeterminowaną córką malarza i francuskiej baletnicy. Dziewczyna ze wszystkich sił pragnie wydostać się z nizin i dostać do śmietanki angielskiego społeczeństwa. Nie zawaha się przed niczym, aby osiągnąć swój cel i spełnić marzenia.

Najnowsza adaptacja powieści Williama Makepeace’a Thackeraya o tym samym tytule. Produkcja w reżyserii nominowanego do BAFT-y Jamesa Stronga (serial Doctor Who) jest satyrą na angielskie społeczeństwo z początku XIX wieku. W główne role wcielają się Olivia Cooke (Diabelska plansza Ouija), Tom Bateman (Babskie wakacje), Johnny Flynn (Sils Maria), Martin Clunes (Zakochany Szekspir) oraz Claudia Jessie (serial Line of Duty).

Miniserial "Targowisko próżności" będzie emitowany na HBO we wtorki - premiera pierwsze odcinka jest zaplanowana na 4 września.

Zobacz galerię

Seriale, które warto nadrobić w wakacje

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×