Tatu

Przeczytaj także:

"The Voice Kids 5" odcinek 7. i 8. Dziewczyny przejęły scenę. Trenerzy stoczyli pojedynek o zawodniczkę! Sprawdź, co się wydarzyło!

Za nami 7. i 8 odcinek "The Voice Kids 5". Poznaliśmy między innymi córkę perkusisty zespołu Myslovitz Polę Kuderską. Na scenie zaprezentował się także 13-letni Marcel, którego dojrzała barwa głosu zachwyciła Trenerów oraz Julia, Natalia oraz Oliwia, której wykonanie utworu Anny Jantar oczarowało publiczność. Dzieci zaprezentowały się na poziomie, który zachwycił profesjonalistów! Które dzieciaki przeszły dalej? Sprawdź, co się wydarzyło!

19.03.2022The Voice Kids

"Solidarni z Ukrainą" [ZDJĘCIA]. Viki Gabor, Justyna Steczkowska, Rafał Brzozowski i inni na scenie. Ambasador Ukrainy dziękuje za wsparcie

W siedzibie Telewizji Polskiej na ul. Woronicza 17 trwa koncert "Solidarni z Ukrainą". Polscy i ukraińscy artyści śpiewają w geście sprzeciwu wobec wojny na Ukrainie. Na scenie m.in.: Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Ryszard Rynkowski, Justyna Steczkowska, Viki Gabor, Izabela Trojanowska, Natasza Urbańska, Rafał Brzozowski. Zobaczcie zdjęcia z koncertu "Solidarni z Ukrainą".

27.02.2022Solidarni z Ukrainą

"The Voice of Poland 11" odcinek 5. i 6. Edyta Górniak i Urszula Dudziak ostro walczyły o wokalne talenty! Kto przeszedł dalej?

Kolejna odsłona Przesłuchań w ciemno w 11. edycji programu "The Voice of Poland" już za nami! O losach aż trzech uczestników decydowały pojedynki pomiędzy Edytą Górniak a Urszulą Dudziak. W 5. odcinku programu mogliśmy zobaczyć wokalistów z Podlasia, a w 6. z województwa łódzkiego! Sprawdźcie, co wydarzyło się w 5. i 6. odcinku 11. edycji "The Voice of Poland"!

26.09.2020The Voice of Poland

9. Sputnik nad Polską. "14+". Romeo i Julia z rosyjskiego osiedla [RECENZJA]

Patrząc na nowy film Andrieja Zajcewa pt. „14+” można zadać tylko jedno pytanie – czemu takich produkcji nie kręci się w Polsce? Polskie kino młodzieżowe umarło już wiele lat temu, większość prób jego reanimacji kończyło się niepowodzeniem, a szalenie brakuje w naszym kraju tak uroczego, inteligentnego i odważnego filmu, w prawdziwy sposób portretującego rzeczywistość dzisiejszych nastolatków.

10.11.2015Sputnik nad Polską

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×