Te polskie gwiazdy mają zagraniczne korzenie! Wśród nich Hubert Urbański, Michał Piróg, Patrycja Kazadi i Klaudia El Dursi

Którzy celebryci nie mają stuprocentowo polskich korzeni? Rodzice bądź dziadkowie których polskich gwiazd pochodzą z zagranicy? I nie mówimy tu wyłącznie o krajach europejskich, ale także o odległych zakątkach świata! W przypadku niektórych ten fakt jest oczywisty - choćby ze względu na karnację. Ale o pochodzeniu niektórych celebrytów z pewnością nie wiedzieliście!

Multimedia

Polskie gwiazdy z zagranicznym pochodzeniem

W gronie gwiazd polskiego show-biznesu są zarówno osoby pochodzące z naszego kraju, jak i posiadające zagraniczne korzenie. W przypadku wielu celebrytów jeden z rodziców czy dziadków pochodził z obcego kraju. Niekiedy to bardzo odległe zakątki świata, co świadczy na przykład o egzotycznej karnacji gwiazdy. Tak jest między innymi w przypadku Aleksandry Szwed, która jest córką Polki i Nigeryjczyka. W innych przypadkach o zagranicznych korzeniach świadczy nazwisko. Klaudia El Dursi, choć jest Polką i urodziła się w Bydgoszczy, swoje nazwisko zawdzięcza tacie, który jest Libijczykiem.

Kiedyś kochały się w nim miliony Polek, a potem zniknął z telewizji. Co teraz robi Mikołaj Krawczyk?Zobacz więcej

Choć powyższe przypadki są dość oczywiste, w gronie polskich celebrytów jest wiele osób mogących pochwalić się częściowo zagranicznym pochodzeniem. Należą do nich między innymi Michał Piróg, Hubert Urbański czy Edyta Górniak!

Sprawdźcie w galerii szczegóły pochodzenia polskich celebrytów!

Zobacz galerię

Antoni Królikowski już niejedną aferę ma swoim koncie. Przypominamy największe skandale z jego udziałemZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×