teatr stary kraków

Przeczytaj także:

"Znachor". Jerzy Bińczycki długo szukał szczęścia w miłości. Znalazł je dopiero po czterdziestce u boku o 17 lat młodszej studentki!

Jerzy Bińczycki do dziś jest uważany za jednego z najznakomitszych polskich aktorów. Dzięki kreacjom takim jak Rafał Wilczur w „Znachorze”, czy Bogumił Niechcic w „Nocach i dniach, artysta na stałe zapisał się w kartach historii polskiej kinematografii. Choć jego kariera była pasmem kolejnych sukcesów, to przez długi czas nie mógł powiedzieć tego samego o swoim życiu uczuciowym. Wszystko zmieniło się, gdy poznał o 17 lat młodszą Elżbietę.

10.08.2022Znachor

"Klan". Zygmunt Kęstowicz miał być dyplomatą, nie aktorem. Zaczęło się od przypadkowej roli statysty, a skończyło na kultowej roli Lubicza

Zygmunt Kęstowicz to dla wielu fanów "Klanu" serialowy Władysław Lubicz. Oprócz tej roli aktor miał na swoim koncie wiele intersujących doświadczeń artystycznych. Rozpoznawalność przyniosły mu również takie produkcje jak "Piątek z Pankracym" i "Pora na Telesfora". Chociaż finalnie osiągnął wielki sukces, to nigdy nie myślał, że zajmie się właśnie aktorstwem. Jego życie to gotowy scenariusz na film!

10.06.2022Klan

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×