"Teen Mom - Nastoletnie Matki" - polska edycja. Zobacz zwiastuny! [WIDEO]

26 stycznia na MTV startuje polska edycja "nastoletnich Matek". Zobaczcie zwiatuny programu.

Multimedia

Już 26 stycznia o 18:25 na antenie MTV Polska zagości serial dokumentalny "Teen Mom Poland: Nastoletnie Matki" opowiadający historię czterech młodych dziewczyn zmagających się z wyzwaniami wczesnego macierzyństwa.

CZYTAJ TAKŻE: POZNAJ WSZYSTKIE UCZESTNICZKI "NASTOLETNICH MATEK" STARTUJE POLSKA EDYCJA "NASTOLETNICH MATEK"!

Bohaterkami produkcji są cztery nastolatki - Marysia, Ada, Ewa i Iza, które swoje rodziny założyły w bardzo młodym wieku. Kamery miesiącami śledziły losy dziewczyn, obserwując stopniową zmianę ich stosunku do życia po urodzeniu dziecka, rodzinne konflikty, nieporozumienia z ojcem dziecka oraz próby budowania wymarzonej rodziny.

Zobaczcie zwiastuny "Nastoletnich Matek":

FILM https//youtu.be/-FCYahDIHmc

Komentarze

Skomentuj
  • prettyview (gość)

    Co by nie powiedzieć o programie, jest on bardzo ciekawy i w Polsce stał się bardzo popularny, mimo iż emisja zaczęła się stosunkowo niedawno. Sporo osób ma też problem z obejrzeniem odcinków. Nie zawsze jest czas na powtórki na kanale MTV, w internecie odcinków nie ma. Udało mi się umieścić już dwa odcinki programu, wystarczy wejść pod ten link i oglądać: http://goo.gl/bCsfSj Z czasem oczywiście będę umieszczał kolejne odcinki. Życzę miłego oglądania, serdecznie pozdrawiam!

    29.01.2014 11:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×