"Teen spirit". Agnieszka Grochowska wystąpiła w amerykańskiej produkcji! Kolejny sukces Polaków za granicą! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Polska aktorka - Agnieszka Grochowska - wystąpiła w amerykańskiej produkcji! Towarzyszy na planie Elle Fanning. Kogo zagrała? Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

Polskie kino i polscy aktorzy przechodzą teraz dobry czas. Sukces Joanny Kulig i "Zimnej wojny" Pawlikowskiego stawia nasz kraj w naprawdę dobrym świetle. Dodatkowo, Rafał Zawierucha też został zauważony na światowej arenie i dostał angaż w filmie Quentina Tarantino!

Joanna Kulig jednym z największych odkryć aktorskich według The Hollywood Reporter!Zobacz więcej

Właśnie przyszedł czas na Agnieszkę Grochowską. Aktorka znana z filmu "Miłość jest wszystkim", "Tylko mnie kochaj" czy serialu "Nielegalni", wystąpiła w amerykańskiej produkcji z Elle Fanning. Film nosi tytuł "Teen spirit" i opowiada historię nastoletniej Violet, która mieszka z mamą na wsi. Dziewczyna marzy o zostaniu gwiazdą muzyki pop i gdy pewnego dnia zauważa ogłoszenie o konkursie talentów postanawia wziąć w nim udział. Agnieszka Grochowska zagrała matkę głównej bohaterki, Violet.

Polski aktor zagra Romana Polańskiego w filmie Quentina Tarantino! Kim jest?Zobacz więcej

W kinach w USA film będzie miał swoją premierę 5 kwietnia 2019 r.

Zobaczcie zwiastun!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ! (gość)

    Kolejny sukces Polaków za granicą, hahaha.

    09.01.2019 18:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×