Tego jeszcze nie było: Piróg w butach na obcasie!

Komentarze

Skomentuj
  • gościu (gość)

    Ja chodzę w damskich kozakach zimą na koturnie 5 cm.

    02.12.2015 21:44
  • lusi. (gość)

    On ma poprostu za dużo wolnego czasu i nudz mu się więc wymysla bzduryyyyyyy wcale nie smieszne zresztą-niech lepiej ściągnie ubrania i popilnuje żeby mu nikt nie ukradł ....................to jest juz jakieś zajęcie.

    15.04.2010 22:11
  • styl. ;) (gość)

    no dajcie spokój.. każdy chodzi ubrany tak, jak mu sie podoba .. nie nam jest krytykować jego styl.. Ja dobrze się czuję, gdy jestem ubrana w buty na obcasie, obcisłe spodnie i bluzeczkę z dekoldem..inni wolą luźne ubrania, dres itp. kazdy w czym innym czuje sie dobrze.. jeżeli Ci nie odpowiada moje ubranie no to peszek..niech nikt sie nie wpiepsza do mojego stylu. każdy jest jaki jest. Gdy jestem tak ubrana czuję się dobrze i jestem pewna siebie. Michał widocznie mając taki styl czuje sie komfortowo i dlatego tak sie ubiera. To już jego sprawa w czym pewnie sie czuje.. choć lubię obcisłe ubrania, nie krytykuję ludzi, ktorzy wolą luźne. Uważam że kazdy powinien ubierac sie tak, jak mu sie podoba.. Podziwiam Michała że potrafi , mimo wielu głupich komentarzy pokazywać swój prawdziwystyl. Nie wstydzi się, że jest Gejem i nie jest dla niego problemem załozenie butów na korku. Ma poczucie humoru i to mi sie w nim poodoba,jest rozrywkowy i bardzo go lubię ;)

    15.04.2010 19:26
  • gugu (gość)

    każdy wygląda jak pajac w szpilkach, kobieta także.

    15.04.2010 15:37
  • gugu (gość)

    u kobiety jest beznadziejnie wyglądają.

    15.04.2010 15:36
  • yyy?:D (gość)

    facet na szpilkach ? moze woman :D?

    14.04.2010 16:36
  • ... (gość)

    o ja pier..le co za ch..j nie umyty..jeb...na ciota

    14.04.2010 16:02
  • kjlkj (gość)

    jak mozna placic takim ludziom za prowadzenie programu, jak mozna takie ciezkie pieniadze, jak mozna w ogole sluchac opini takiego dewianta wspolczuje tym ktorzy go sluchaja sa pewnie tacy sami.. jak mozna kreowac w ogole takie osobowosci jak mozna ich lansowac... oni mysla przez to ze sa fajni... porazka... do zoooooooooooo z nim do klatki......

    13.04.2010 23:25
  • ... (gość)

    i super, niech się wyróżnia, nikomu przy tym nie szkodzi

    12.04.2010 20:43
  • ... (gość)

    Ktoś chce tu być fajny... Myślałem, że takie zachowania mijają w wieku dojrzewania.

    12.04.2010 20:33
  • chrzastawa (gość)

    hehe, dla mnie to nie jest normalnie, ze facet nosi buty na obcaise czy kreuje sie na geja... Mezczyna ma byc mezczyzna a nie ciota! Ale i tacy musza byc, bo nie byloby o czym pisac:)

    12.04.2010 19:33
  • Jakub (gość)

    Panie Piróg, takie zachowania się leczy!

    11.04.2010 21:30
  • taka_jakaś_Karolinka_ (gość)

    Mdamskie oim zdaniem Piróg nie ma już co wymyślić żeby zwrócić na siebie uwagę... Ale teraz już chyba przesadził... Rozumiem jeszcze fryzury ubrania ale damskie buty... Może niech zacznie jeszcze chodzić w sukienkach ;D .

    11.04.2010 19:12
  • jaa (gość)

    a ja go lubię, jego styl, wygląd...

    10.04.2010 22:56
  • ... (gość)

    jakby dostał ode mnie z liscia to by mu te obcasy sie powykręcały i koniec tematu

    10.04.2010 21:07
  • Orzełek (gość)

    Piróg to nie-normalny człowiek, normalny facet nie zakłada butów na obcasie i nie pokazuje się w tym jak jakiś Cwe......

    10.04.2010 20:30
  • kasia (gość)

    to jest ŻAŁOSNE.ale nie mogę powiedzieć w YCD jesteś fajny! :)

    10.04.2010 19:02
  • oleczka (gość)

    Żałosne....czy on jest bardziej męski??mmmmmmmmmmm.........bardziej męski ooooo nie berdziej głupi ooo tak!:-(

    10.04.2010 18:03
  • whyduck (gość)

    Wkurzające jest to że koleś ma po prostu za dużo wolnego czasu dlatego m odwala i robi z siebie jakiegoś pedzia. Do tego uważa się za pępek świata. Myśli że jego kupa pachnie. Wyobraźmy sobie że jest np. mechanikiem samochodowym i musi zapieprzać na dwie zmiany. Wtedy jakoś jego kobiecość nie więziłaby się w ciele wstrętnego mężczyzny. Bo nie miałby po prostu czasu na patrzenie w lusterko. Taki facet to nie facet... Przykro panie Piróg

    10.04.2010 16:01
  • ja (gość)

    Kretyn, dla kasy i aby zaistnieć zrobi wszytsko. Z drugiej strony media same kreują idiotów i wystarczy, że jakaś miernota zrobi z siebie błazna, to od razu jest na pierwszych okładkach gazet. ŻENADA.

    10.04.2010 14:36
NowszeStarsze