Tego nie warto oglądać. Fani strony "Nie śpię, bo oglądam seriale" nie mają wątpliwości: z tymi produkcjami nie chcą mieć nic wspólnego!

W obecnych czasach mamy możliwość niemal nieskończonego wyboru interesujących nas filmów i seriali. Zdarzają się również produkcje, z którymi jeszcze przed obejrzeniem nie chcemy mieć nic wspólnego. Internauci potrafią jednym tchem wymienić dziesiątki takich tytułów. Sprawdźcie, czego nie warto oglądać!

Multimedia

Tego nigdy nie obejrzę - fani strony "Nie śpię, bo oglądam seriale" o produkcjach, których nie warto oglądać

Platformy streamingowe pełne są wyjątkowych tytułów, którym warto poświęcić czas. Netflix, HBO GO czy Amazon Prime Video dostarczają nam setki tysięcy godzin niezapomnianej rozrywki. Wysoka jakość wielu filmów i seriali nie zmienia faktu, że zdarzają się produkcje, z którymi nie chcemy mieć nic wspólnego, jeszcze przed obejrzeniem ich. Zapytaliśmy fanów strony "Nie śpię, bo oglądam seriale" o to, czego nigdy nie planują obejrzeć. Niektóre odpowiedzi były bardzo zaskakujące!

Użytkownicy z największych rynków odczują zmiany w portfelach. Co z Polską?Zobacz więcej

Jednym z najczęściej wymienianych seriali, po które internauci nie planują sięgać pod żadnym pozorem był... popularny "Dom z papieru"! Produkcja uznawana za globalny fenomen najwyraźniej ma równie wielu fanów, co przeciwników. Wśród innych produkcji, których nie warto oglądać, fani strony "Nie śpię, bo oglądam seriale" wymieniali także "Dziennik Bridget Jones", "365 dni" czy "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Jakim innym filmom i serialom, zdaniem internautów, nie warto poświęcać czasu? Zajrzyjcie do naszej galerii, aby się przekonać!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Niespieboczytam (gość)

    Opieranie się na opiniach sfrustrowanych członków tej grupy, która ogląda seriale po 10 h dziennie to nie najlepsza rekomendacja.

    19.01.2022 22:11
  • JaToJa (gość)

    Tele Magazyn i jego fani M jak Miłość ;) jesteście tak wiarygodni jak polski rząd.

    19.01.2022 15:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×