Teksańska masakra piłą mechaniczną - film, recenzja, opinie, ocena

Sally, jej niepełnosprawny brat Frank i trójka przyjaciół - Pam, Kirk, Jerry - jadą odwiedzić położony na teksańskim uboczu opuszczony dom jej dziadka.

Multimedia

NASZA OCENA: 4/5

Po drodze zabierają autostopowicza, który niespodziewanie rani Franka brzytwą. Natychmiast zostaje wyrzucony z samochodu. Ale to dopiero początek niezwykłych, dramatycznych wydarzeń. Wkrótce przyjeżdżają na miejse i rozdzielają się. Po kolei trafiają na farmę zamieszkałą przez rodzinę psychopatycznych kanibali. Najokrutniejszym, najbardziej przerażającym z nich jest opóźniony w rozwoju “Leatherface" noszący maskę zrobioną z ludzkiej skóry. Zaczyna się dramatyczna walka o życie...

Jeden z najsłynniejszych horrorów w historii kina został luźno zainspirowany prawdziwą historią seryjnego mordercy Eda Geina. Reżyserski debiut Tobe'a Hoppera okazał się tak szokujący, że niektórzy widzowie z krzykiem uciekali z kina, a w wielu krajach (m.in. Australii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Islandii, Norwegi i Brazylii) przez lata był zakazany. Tylko dla widzów o twardych nerwach.

Piotr Radecki

Horror USA 2003, reż. Marcus Nispel

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×