Tele Przegląd. Weź udział w ankiecie serwisu Telemagazyn.pl!

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej ankiecie - Tele Przeglądzie serwisu Telemagazyn.pl. Razem możemy wytypować zwycięzców Oscarów, wybrać najlepszy polski film 2015 roku, czy najbardziej oczekiwany serial 2016 roku! Głosujcie!

Multimedia

Nasza ankieta składa się z 15. pytań (4. zamkniętych i 11. otwartych), które dotyczą m.in. Waszych oscarowych typów, ulubionych seriali i programów rozrywkowych ubiegłego roku, czy filmowo - telewizyjnych oczekiwań na 2016 rok. W pytaniach otwartych prosimy o wpisywanie tylko jednego tytułu filmu, serialu, czy programu i tylko jednego nazwiska aktora/aktorki. Ankieta jest oczywiście anonimowa. Zapisane odpowiedzi nie zawierają żadnych informacji identyfikujących poza tymi, które pochodzą z formularza ankiety.

Po wypełnieniu ankiety wystarczy, że klikniecie niebieski przycisk "WYŚLIJ" widoczny na samym dole strony.

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym Tele Przeglądzie. Kto waszym zdaniem zasługuje w tym roku na Oscara? Która polska aktorka zasługiwałaby na statuetkę? Jaki był najlepszy według Was polski film z 2015 roku? Te i inne pytania znajdziecie w linku poniżej. Mamy nadzieję, że podzielicie się z nami Waszym zdaniem, a my już niebawem będziemy mogli pochwalić się wynikami Waszego głosowania i opublikować je na stronach serwisu!

TELE PRZEGLĄD - ANKIETĘ ZNAJDZIECIE TUTAJ

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×