Teledysk "Bitwy na głosy" [WIDEO I ZDJĘCIA]

6 lutego odbyła się premiera nowego teledysku z udziałem wszystkich gwiazd II edycji muzycznego show.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: REKORD "BITWY..." NA CASTINGU KUKULSKIEJ PÓŁMETEK CASTINGÓW DO "BITWY NA GŁOSY"

Jest to nie tylko nowa interpretacja wielkiego przeboju Johna Bon Jovi "It’s my life", ale też prawdziwa metamorfoza artystów, wcielających się w postaci gigantów!

Mezo odpoczywający przy Ratuszu w Poznaniu, Natalia Kukulska rzucająca książką, która spada z wysokości na zaskoczonych przechodniów, Janusz Panasewicz w jeziorze, Monika Kuszyńska zaglądająca w okna budynków, czy Paulina Przybysz, przeskakująca przez most na Wiśle - to tylko niektóre z sytuacji pojawiających się w bardzo nowoczesnym i zaskakującym teledysku "Bitwy na głosy".

Wideoklip powstał z udziałem wszystkich gwiazd: Natalii Kukulskiej, Edyty Górniak, Moniki Kuszyńskiej, sióstr Natalii i Pauliny Przybysz, Janusza Panasewicza, Ryszarda Rynkowskiego, Kamila Bednarka oraz Jacka Mejera, czyli Meza. Każdy z artystów został powiększony do ogromnych rozmiarów i stał się gigantem, który przechadza się po swoim mieście.

CZYTAJ TAKŻE: GÓRNIAK I PANASEWICZ DOSTANĄ PO 300 000 ZA "BITWĘ..." RYNKOWSKI I KUSZYŃSKA W "BITWIE NA GŁOSY"

Trzy dni trwała praca z artystami w studiu. Podczas realizacji na planie, w tym samym czasie, codziennie pracowało ze sobą około 120 osób. Gwiazdy musiały wykazać się niesamowitą wyobraźnią, gdyż cały klip nagrywany był na tzw. greenboxie. To trudne zadanie tak tłumaczy operator klipu: "Wykonywanie zadań aktorskich na green screenie musi być dość abstrakcyjnym przeżyciem. Reżyser mówi Ci - po twojej prawej jest kamienica, przed tobą jest most,przeskocz przez niego. A ty jedyne co widzisz dookoła to wielka zielona plama" - mówi operator teledysku, Michał Jaskulski

Jak Wam się podoba?

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    Zgadzam się z "Fan" hahahaha ;)

    18.02.2012 16:08
  • Fan (gość)

    Mezo i Bednarek haha komedia

    09.02.2012 22:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×