"Teleexpress". Miłość Macieja Orłosia i Pauliny Koziejowskiej rozkwita! Rozpromieniona para nie szczędziła sobie czułości na ostatnim evencie

Od niedawna Maciej Orłoś jest w związku z młodszą o 23 lata Pauliną Koziejowską. Choć nieustannie pojawiają się krytyczne głosy na temat relacji zakochanych, ta zdaje się nimi nie przejmować. Ostatnio pokazali się razem na jednej z gal, gdzie nie szczędzili sobie czułości.

Multimedia

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska - historia miłości

W połowie marca br. Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska oficjalnie potwierdzili medialne doniesienia na temat ich związku. Dziennikarz na początku tego roku rozstał się ze swoją trzecią żoną i z miejsca pojawiły się spekulacje, że znalazł sobie już nową ukochaną. Wówczas Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska zostali "przyłapani" przez fotoreporterów podczas wspólnego spaceru. Po tym fakcie postanowili nie ukrywać już dłużej tego, że są w sobie zakochani.

Zaszalała na premierze. O jej kreacji mówią wszyscy!Zobacz więcej

Miłość Macieja Orłosia i Pauliny Koziejowskiej rozkwita!

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska zdają się nie przejmować krytycznymi opiniami na temat ich związku. Niedawno prezenter pokazał się z o 23 młodszą partnerką na XIII Wielkiej Gali Dobrego Stylu. Zakochani chętnie pozowali obecnym na wydarzeniu fotoreporterom, nie szczędząc sobie przy tym czułych gestów. Nie byli oni jednak jedyną parą obecną tego dnia na evencie. Pojawili się również m.in. Monika Richardson z Konradem Wojterkowskim, czy Katarzyna Grochola ze Stanisławem Bartosikiem.

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie jak wyglądała XIII Wielka Gala Dobrego Stylu!

Zobacz galerię

Nowe fakty w sprawie śmierci Natalii Madejczyk. Jej ubranie zajęło się od ognia kuchenki?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×