"Teleexpress". Paulina Koziejowska zostanie mamą? Zaskakujące wyznanie młodej partnerki Macieja Orłosia

Od pewnego czasu Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś tworzą zgodny i szczęśliwy związek. Różnica wieku, którą wytyka im się na każdym kroku, zdaje się nie być dla nich żadną przeszkodą. W związku z ich rozwijającym się uczuciem zaczynają padać pytania o to, czy para myśli o tym, by posiadać dzieci. Celebrytka postanowiła odnieść się do tej kwestii w mediach społecznościowych. Jej słowa zaskakują!

Multimedia

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska - historia miłości

W połowie marca br. Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska oficjalnie potwierdzili medialne doniesienia na temat ich związku. Dziennikarz na początku tego roku rozstał się ze swoją trzecią żoną i z miejsca pojawiły się spekulacje, że znalazł sobie już nową ukochaną. Wówczas Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska zostali "przyłapani" przez fotoreporterów podczas wspólnego spaceru. Po tym fakcie postanowili nie ukrywać już dłużej tego, że są w sobie zakochani i nie szczędzą sobie czułości podczas kolejnych wspólnych wyjść.

Zaszalała na premierze. O jej kreacji mówią wszyscy!Zobacz więcej

Paulina Koziejowska zostanie mamą? Zaskakujące wyznanie partnerki Macieja Orłosia

Obecnie Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś mieszkają razem i planują wspólną przyszłość. Nie dziwią zatem pojawiające się pytania dotyczące tego, czy para planuje mieć dzieci. Jeden z Internautów postanowił zapytać o to celebrytkę za pośrednictwem mediów społecznościowych.

a co z potomstwem? napisał ciekawski internauta.

Partnerka Orłosia początkowo postanowiła nie wdawać się w zbędną polemikę i odpisała mężczyźnie, że" "Wydaje mi się, że to nie Pana sprawa". Jednak internauta nie dawał za wygraną i postanowił dalej drążyć temat twierdząc, że "Moja nie, ale naszego kraju!!". Najwidoczniej słowa mężczyzny musiał rozbawić Paulinę Koziejowską, która udostępniła na swoim InstaStories całą wymianę zdań z internautą dopisując:

I teraz zastanawiam się co na to odpowiedzieć :)

Myślicie, że Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś zdecydują się kiedyś na dzieci?

Zobacz galerię

Natalia Rybicka i Michał Sobociński są rodzicami małej Helenki. Aktorka opowiedziała, jak dogaduje się z dziećmi swojego partneraZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×