teleexpress

"Teleexpress". Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska planują ślub? Wybranka dziennikarza sprawdziła już ceny sukni ślubnych u Izy Janachowskiej!

Od pewnego czasu Maciej Orłoś jest związany z o 22 lata młodszą Pauliną Koziejowską. Choć ich związek przez sporą różnicę wieku wzbudza wśród wielu osób niemałe kontrowersje, to para stara się tym nie przejmować. Czyżby zakochani postanowili pójść o krok dalej? Do myślenia daje jeden z ostatnich postów Pauliny Koziejowskiej na Instagramie. Dotyczy on sukni ślubnych w salonie Izabeli Janachowskiej.

03.09.2022Teleexpress

"Dzień Dobry TVN". Jak poznali się Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska? "Pan z Teleexpressu" uratował ją wtedy z opresji. "I taki to był początek bohaterski"

W czwartek 1 września Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska udzielili pierwszego wspólnego wywiadu w programie "Dzień Dobry TVN". Para postanowiła opowiedzieć wspólnie o swoim związku. Opowiedzieli m.in. o tym jak się poznali. Przy okazji odnieśli się też do szumnie komentowanej różnicy wieku jaka jest między nimi.

01.09.2022Dzień Dobry TVN

"Teleexpress". Jolanta Fajkowska kiedyś i dziś. Rozmawiała z największymi gwiazdami Hollywood. Tak dziś wygląda jedna z najsłynniejszych i najpiękniejszych dziennikarek TVP

Jolanta Fajkowska była jedną z dziennikarek, która tworzyła kultowy dziś "Teleexpress". W trakcie swojej kariery miała okazję rozmawiać z największymi gwiazdami Hollywood. Przeprowadzała wywiady ze Stingiem, Richardem Gere’em, Isabellą Rossellini, Catheriną Zeta-Jones oraz Anthonym Hopkinsem. Co słychać u pięknej dziennikarki? Zobacz, jak się zmieniała!

25.07.2022Teleexpress

"Teleexpress". Paulina Koziejowska zostanie mamą? Zaskakujące wyznanie młodej partnerki Macieja Orłosia

Od pewnego czasu Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś tworzą zgodny i szczęśliwy związek. Różnica wieku, którą wytyka im się na każdym kroku, zdaje się nie być dla nich żadną przeszkodą. W związku z ich rozwijającym się uczuciem zaczynają padać pytania o to, czy para myśli o tym, by posiadać dzieci. Celebrytka postanowiła odnieść się do tej kwestii w mediach społecznościowych. Jej słowa zaskakują!

15.07.2022Teleexpress

"Teleexpress". Hanna Lis w końcu rozwiodła się z Tomaszem Lisem! Dziennikarka wystosowała sensacyjne oświadczenie. "Z mojego powództwa"

Blisko 4 lata temu rozpadło się jedno z najsłynniejszych małżeństw w Polsce. Wówczas drogi Hanny i Tomasza Lisów ostatecznie się rozeszły, choć oficjalnie nigdy nie pojawiły się informacje o rozwodzie znanej pary. Okazuje się, że po latach od rozstania, Hanna Lis postanowiła oficjalnie potwierdzić, że w końcu udało się jej wziąć rozwód.

09.07.2022Teleexpress

Krzysztof Ziemiec przed laty uratował rodzinę przed śmiercią w płomieniach, a sam doznał rozległych poparzeń! To wydarzenie zmieniło jego stosunek do życia

Krzysztof Ziemiec jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy Telewizji Polskiej. Twarz TVP od ćwierć wieku jest także szczęśliwym mężem Danuty Ziemiec i ojcem trójki pociech. Mało osób może pamiętać, że Krzysztof Ziemiec zasługuje również na miano bohatera. Uratował swoją rodzinę przed tragiczną śmiercią w płomieniach, a sam doznał rozległych poparzeń!

27.06.2022Teleexpress

Kiedyś mieszkał tu Dionizy Złotopolski z rodziną. Dziś słynny dworek wygląda zupełnie inaczej. Dotarliśmy do zdjęć pięknej posiadłości

"Złotopolscy" - serial, który kojarzy chyba każdy. Kultowa produkcja TVP rozsławiła miasteczko Złotopolice, ale piękny dworek rodziny Złotopolskich znajduje się zupełnie gdzie indziej. Nie każdy wiedział, że słynna posiadłość jest w rękach gwiazdy TVP! Dziś posiadłość rodziny Złotopolskich wygląda zupełnie inaczej. Tych zdjęć mogliście nie widzieć!

29.05.2022Złotopolscy

W miłości wiek nie ma dla niej znaczenia. Tak kochają się Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska "I tak niektórzy myślą, że jestem Twoim dziadkiem"

Paulina Koziejowska to nowa partnerka dziennikarza Macieja Orłosia. Para choć początkowo próbowała ukryć swój związek, nie kryje się już w publicznym okazywaniem sobie uczuć. Żadną przeszkodą dla zakochanych wydaje się nie być dzieląca ich różnica wiekowa. Jak się okazuje, Koziejowska już wcześniej była związana ze starszym mężczyzną. Co wiemy o 39-letniej dziennikarce i prezenterce?

23.05.2022Teleexpress

Zakochany Maciej Orłoś tuli się do swojej 23 lata młodszej partnerki! Zabrał Paulinę Koziejowską na randkę do teatru!

Maciej Orłoś to postać, której przedstawiać nie trzeba. To jeden z najbardziej znanych dziennikarzy, o którym w ostatnim czasie znowu się zrobiło głośno, jednak nie za sprawą pracy, a życia osobistego. Okazało się, że Orłoś rozwodzi się z żoną po 26 latach, a teraz już nie ukrywa swojego związku z o 23 lata młodszą dziennikarką, Pauliną Koziejowską. Zobaczcie czułe zdjęcia zakochanej pary!

08.05.2022Teleexpress

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×