"Telefon 110: Śmierć dziennikarza". Maciej Stuhr zagrał w kultowym niemieckim serialu! Będzie emisja w Polsce?

Już 29 grudnia niemiecka telewizja ARD wyemituje kolejny odcinek kultowego serialu "Telefon 110". W filmie zatytułowanym "Śmierć dziennikarza" zagra Maciej Stuhr! Serial będzie dostępny w Polsce?

Multimedia

"Telefon 110", czyli "Polizeiruf 110", to obok produkcji "Tatort", jeden z najbardziej kultowych seriali kryminalnych w Niemczech. Każdy z odcinków serii zawsze śledzą miliony Niemców, więc nic dziwnego, że serial jest produkowany i nadawany od 1971 roku!

Każdy z odcinków "Telefonu 110" ma długość filmu fabularnego. "Śmierć dziennikarza" będzie ósmym spotkaniem funkcjonariuszy Olgi Lenski (Maria Simon) oraz Adama Raczka (Lucas Gregorowicz), którzy służą w komendzie we Frankfurcie nad Odrą, więc ich sprawy często przekraczają polsko-niemiecką granicę. Dla całego serialu będzie to już 382. odcinek!

Agnieszka Grochowska i Piotr Stramowski w odcinku kultowego niemieckiego serialu. Będzie emisja w Polsce? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tym razem duet policjantów będzie starał się rozwikłać sprawę zagadkowej śmierci dziennikarki Anne Gerling. Okaże się, że ofiarę znał polski sędzia, Łukasz Franczak (Maciej Stuhr). Był zamieszany w jej morderstwo?

Na razie nie wiadomo, czy ten odcinek "Telefonu 110" zostanie wyemitowany w Polsce. Kilka epizodów serialu pokazywała Telewizja Polska.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • To po co komentujesz to Maurycy? (gość)

  Ssący matki cycy 🤣

  30.12.2019 21:32
 • ciotka Halina co pupę wypina (gość)

  Nie lubię tego Szczura!!!

  29.12.2019 22:58
 • erna (gość)

  Właśnie obejrzałam na Das Erste. Tytuł przetłumaczony trochę nieprecyzyjnie na j. polski, powinno być"....Śmierć dziennikarki". Dobry thriller. Akcja wokół planowanej budowy polskiej elektrowni jądrowej. Film jest oczywiście w j. niemieckim, ale wiele kwestii wypowiadanych jest w j. polskim. W mojej ocenie b. dobra rola M. Stuhra. Niemieccy znajomi również b. dobrze ocenili ten odcinek.

  29.12.2019 22:14
 • Maurycy (gość)

  Olewam to ciepłym moczem

  29.12.2019 19:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×