"Telefon 110: Wszystko, co najlepsze dla mojego dziecka". Agnieszka Grochowska i Piotr Stramowski w odcinku kultowego niemieckiego serialu. Będzie emisja w Polsce? [ZDJĘCIA]

Już dzisiaj niemiecka telewizja ARD wyemituje kolejny odcinek kultowego serialu "Telefon 110". W filmie zatytułowanym "Wszystko, co najlepsze dla mojego dziecka" zagrają Agnieszka Grochowska i Piotr Stramowski.

Multimedia

Polizeiruf 110 - Odcinek 367 : Das Beste für mein Kind - PREMIERA W NIEDZIELĘ, 3 GRUDNIA, O GODZINIE 20:15 NA ANTENIE ARD. POLSKA PREMIERA JESZCZE NIE JEST PRZEWIDZIANA

"Telefon 110", czyli "Polizeiruf 110", to obok produkcji "Tatort", jeden z najbardziej kultowych seriali kryminalnych w Niemczech. Jest szansa, że w wieczór emisji przed telewizorami usiądzie nawet 8 milionów Niemców, co tylko pokazuje popularność tego formatu.

Każdy z odcinków "Telefonu 110" tak naprawdę ma długość filmu fabularnego. "Wszystko, co najlepsze dla mojego dziecka" będzie już czwartym spotkaniem funkcjonariuszy Olgi Lenski (Maria Simon) oraz Adama Raczka (Lucas Gregorowicz), którzy służą w komendzie we Frankfurcie nad Odrą, więc ich sprawy często przekraczają polsko-niemiecką granicę.

Nie inaczej będzie tym razem. "Wszystko, co najlepsze dla mojego dziecka", do którego zdjęcia realizowano m.in. w Gorzowie Wielkopolskim, opowiadać będzie o nielegalnych adopcjach. Ze szpitala we Frankfurcie nad Odrą zostaje porwane sześciomiesięczne dziecko, które niedługo później zostanie odnalezione w Polsce. Odnaleziony zostanie także porywacz, a raczej jego zwłoki...

Film Urszuli Antoniak na 22. Forum Kina Europejskiego ORLEN Cinergia w Łodzi [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W obsadzie produkcji znaleźli się polscy aktorzy. Poza Robertem Gonerą, będącego w stałej obsadzie odcinków "Telefonu 110" rozgrywających się we Frankfurcie nad Odrą, na ekranie pojawią się także Agnieszka Grochowska oraz Piotr Stramowski. Za reżyserię odpowiada niemiecki reżyser polskiego pochodzenia, Jakob Kuba Ziemnicki.

Nie wiadomo, czy serial zostanie wyemitowany w Polsce. Póki co z czterech odcinków opowiadających o przygodach policyjnego duetu Lenski & Raczek, TVP wyemitowała jedynie pierwszy odcinek pt. "Na granicy".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×