"Telefonistki" Netflix. Dramat goni dramat. Co czeka bohaterki „Las chicas del cable” w 3. sezonie? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Już we wrześniu na Netflix pojawi się 3. sezon hiszpańskiej produkcji - Telefonistki". Co czeka bohaterki „Las chicas del cable”? W sieci wylądował już zwiastun nowych odcinków i jednego możemy być pewni - dramat będzie gonił dramat.

Multimedia

Hiszpańskie "Telefonistki" od Netflixa wkraczają w 3. sezonie w lata 30. W nowych odcinkach nie zabraknie dramatów i namiętności z Blanką Suárez (Lidia), Nadią de Santiago (Marga), Aną Fernández (Carlota), Maggie Civantos (Ángeles) i Aną Polvorosę (Sara) w rolach głównych.

„Las chicas del cable”. Alternatywa dla miłośników telenowel TVP i TV Puls [KOMENTARZ]Zobacz więcej

Po tragedii z finału 2. sezonu, Lidia będzie niestrudzenie walczyć o dobro swojej rodziny, Carlota nauczy się w końcu mówić własnym głosem, Ángeles zacznie działać pod przykrywką, a Marga odkryje w sobie talent do prowadzenia księgowości.

Netflix zaprezentował właśnie pełny zwiastun 3. sezonu „Las chicas del cable”, którego premiera odbędzie się 7 września 2018 roku.

"Telefonistki" sezon 3. zwiastun:

O serialu "Telefonistki":

Akcja serialu rozpoczyna się w 1928 r. w Madrycie. Otwarcie w centrum miasta siedziby państwowej spółki telefonicznej przyciąga uwagę setek dziewcząt, które pragną zacząć pracować jako telefonistki w jedynym miejscu dającym im w tych czasach możliwość zrealizowania własnych postępowych aspiracji. Cztery pochodzące z bardzo różnych środowisk kobiety rozpoczynają pracę w centrali. Od tej chwili zazdrość, zawiść i zdrada będą każdego dnia towarzyszyć głodowi sukcesu, przyjaźni i miłości. W rolach głównych Blanca Suárez („Statek”, „Internat”) jako Lidia, Nadia de Santiago („Gniazdo ryjówek”, „Amar es para siempre”) jako Marga, Ana Fernández („Los Protegidos”) jako Carlota i Maggie Civantos („Vis a vis”) jako Ángeles.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×