"Telefonistki" sezon 5. Powrót Lidii i wojna domowa w pierwszej części finałowego sezonu "Las chicas del cable". Zobacz zwiastun!

Koniec serialu "Telefonistki" zbliża się wielkimi krokami. Pierwsza część finałowego sezonu "Las chicas del cable" pojawi się na Netflix już w lutym. Co czeka tytułowe telefonistki w ostatnich odcinkach? Zobacz zwiastun 5. sezonu "Las chicas del cable".

Multimedia

"Telefonistki" sezon finałowy, część pierwsza od 14 lutego na Netflix

W pierwszej części finałowego sezonu "Las chicas del cable" do Hiszpanii powróci Lidia (Blanca Suárez), która ostatnie lata spędziła w Stanach Zjednoczonych. Z pomocą najbliższych przyjaciół będzie próbowała odnaleźć córkę, choć sprawę będzie utrudniać trwająca w Hiszpanii wojna domowa.

„Las chicas del cable”. Alternatywa dla miłośników telenowel TVP i TV Puls [KOMENTARZ]Zobacz więcej

W ostatnich odcinkach wystąpią: Blanca Suárez (Lidia), Nadia de Santiago (Marga) i Ana Polvorosa (Sara/Óscar). Z wiadomych względów zabraknie za to Maggie Civantos. Finałowy sezon "Telefonistek" został podzielony na dwie części. Pierwsza z nich zadebiutuje na Netflix w Walentynki, 14 lutego 2020 roku.

Zobacz galerię

"Telefonistki" FINAŁ, zwiastun:

O serialu "Telefonistki":

Akcja serialu rozpoczyna się w 1928 r. w Madrycie. Otwarcie w centrum miasta siedziby państwowej spółki telefonicznej przyciąga uwagę setek dziewcząt, które pragną zacząć pracować jako telefonistki w jedynym miejscu dającym im w tych czasach możliwość zrealizowania własnych postępowych aspiracji. Cztery pochodzące z bardzo różnych środowisk kobiety rozpoczynają pracę w centrali. Od tej chwili zazdrość, zawiść i zdrada będą każdego dnia towarzyszyć głodowi sukcesu, przyjaźni i miłości. W rolach głównych Blanca Suárez („Statek”, „Internat”) jako Lidia, Nadia de Santiago („Gniazdo ryjówek”, „Amar es para siempre”) jako Marga, Ana Fernández („Los Protegidos”) jako Carlota i Maggie Civantos („Vis a vis”) jako Ángeles.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×