"Telefonistki". Zwiastun drugiej części finałowego sezonu "Las chicas del cable". Carmen chce zniszczyć Lidię i jej przyjaciół!

W lipcu na Netflix będzie można oglądać finałowe odcinki "Telefonistek". Jak zakończy się "Las chicas del cable"? Co czeka główne bohaterki hiszpańskiej produkcji Netflixa?

Multimedia

"Telefonistki 5" - premiera drugiej części finałowego sezonu "Las chicas del cable" 3 lipca na Netflix

Finał "Telefonistek", czyli pierwszego hiszpańskiego serialu oryginalnego Netflixa już 3 lipca. Lidia (Blanca Suárez), Marga (Nadia de Santiago), Carlota (Ana Fernández) i Óscar (Ana Polvorosa) mają do wygrania jeszcze jedną bitwę — tym razem w imieniu wszystkich kobiet.

Powrót Lidii i wojna domowa w pierwszej części finałowego sezonu. Zobacz zwiastun!Zobacz więcej

W poprzedniej części Madryt został przejęty przez nacjonalistów. Wojna dobiegła końca, ale to nie koniec problemów. Carlos został rozstrzelany przez generała Romero. Tymczasem Lidia trafiła do piekła, gdzie spotkała swojego największego wroga - Carmen.

Co z nią będzie? Zobacz zwiastun finałowych odcinków "Las chicas del cable" jest już w sieci. Jak zakończy się historia "Telefonistek"?

Zobacz galerię

O serialu "Telefonistki":

Akcja serialu rozpoczyna się w 1928 r. w Madrycie. Otwarcie w centrum miasta siedziby państwowej spółki telefonicznej przyciąga uwagę setek dziewcząt, które pragną zacząć pracować jako telefonistki w jedynym miejscu dającym im w tych czasach możliwość zrealizowania własnych postępowych aspiracji. Cztery pochodzące z bardzo różnych środowisk kobiety rozpoczynają pracę w centrali. Od tej chwili zazdrość, zawiść i zdrada będą każdego dnia towarzyszyć głodowi sukcesu, przyjaźni i miłości. W rolach głównych Blanca Suárez („Statek”, „Internat”) jako Lidia, Nadia de Santiago („Gniazdo ryjówek”, „Amar es para siempre”) jako Marga, Ana Fernández („Los Protegidos”) jako Carlota i Maggie Civantos („Vis a vis”) jako Ángeles.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×