Telekamery 2020. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski poprowadzą galę na antenie TV Puls. Kiedy transmisja w tv?

TV Puls zaprasza na transmisję wręczenia Telekamer „Tele Tygodnia” 2020. Uroczystą galę poprowadzą Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, a jej przebieg komentować będą z loży obserwatorów Katarzyna Pakosińska i Robert Motyka. Sprawdź szczegóły transmisji w tv.

Multimedia

Telekamery 2020 już 3 lutego, o godzinie 20:00 w TV Puls!

Czerwony dywan, wspaniałe kreacje i plejada uwielbianych polskich gwiazd – to wszystko czeka na widzów już 3 lutego na antenie TV Puls! Czytelnicy najpopularniejszego TV guide’a w Polsce po raz kolejny wybiorą swoich telewizyjnych ulubieńców, przyznając statuetki w 11 kategoriach!

Uroczystą galę w Teatrze Polskim poprowadzą Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Wydarzenia ze sceny będą komentować na gorąco jedyni w swoim rodzaju Katarzyna Pakosińska i Robert Motyka z Kabaretu Paranienormalni!

Aktorzy, aktorki, seriale i programy rozrywkowe walczą o nagrody! Zobacz pełną listę nominowanych!Zobacz więcej

Podczas gali wspaniałą rozrywkę zapewnią występy gwiazd polskiej sceny muzycznej – zagrają: zespół Perfect w ramach pożegnalnej trasy koncertowej oraz Marcin Sójka.

Specjalną relację z czerwonego dywanu poprowadzi Patryk Janas, którego widzowie TV Puls pokochali za rolę Dawidka w serialu „Rodzinny interes”! Emisja relacji w TV Puls. Wyniki Plebiscytu i fotorelacja z gali zostaną opublikowane w 7. wydaniu „Tele Tygodnia” (w sprzedaży od 10 lutego 2020 r.).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • super, że Telekamery wracają do tv (gość)

    Tv Puls pnie się w górę. Co do samych nominacji nie pierwszy raz mam wrażenie, że w części przypadków jest to podyktowane dziwnymi wytycznymi. Np. zamiast dobrą rolą aktorską to popularnością odtwórcy. Albo zamiast uznaniem dla programu utrzymującego się na wizji przez lata wybiera się nowość i to wcale nie wysokich lotów. Mam nadzieję, że program Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami, który zadebiutował w Polsce 15 lat temu zostanie nagrodzony choć specjalną Telekamerą. Zasługuje na to z wielu powodów, w tym z racji tego jubileuszu.

    01.02.2020 14:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×