Telekamery 2021. TV Puls pokaże galę rozdania Telekamer! Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan prowadzącymi!

W środę 10 marca o 20:00 TV Puls zaprasza na 24. galę rozdania Telekamer „Tele Tygodnia” – najważniejsze telewizyjne wydarzenie roku! Czytelnicy po raz kolejny wybiorą swoich telewizyjnych ulubieńców, przyznając statuetki w aż 11 kategoriach.

Multimedia

TELEKAMERY 2021 - GDZIE I KIEDY OGLĄDAĆ?

Galę rozdania Telekamer 2021 poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, relację zza kulis zapewni Patryk Janas, czyli Dawidek z serialu TV Puls „Rodzinny interes”.

Cieszymy się, że to właśnie w TV Puls Widzowie ponownie obejrzą relację z gali Telekamer „Tele Tygodnia” i że to u nas ponownie spotkają się gwiazdy z różnych stacji, aby wspólnie obchodzić to najważniejsze święto telewizji. Mimo niełatwej sytuacji pandemicznej, wraz z wydawnictwem BAUER podjęliśmy się organizacji tego wydarzenia, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i rygoru sanitarnego. Uznaliśmy, że podejmiemy to wyzwanie dla Widzów – aby mogli obejrzeć swoich idoli, dowiedzieć się, kto w tym roku odbierze statuetkę, przeżyć pozytywne emocje i choć na chwilę zapomnieć o trudnej codzienności – powiedział Prezes Telewizji Puls, Dariusz Dąbski.

Gwiazdy, seriale i programy rozrywkowe walczą o nagrody. Kto ma szansę na statuetkę?Zobacz więcej

To już drugi rok z rzędu, kiedy Telewizja Puls przeprowadza relację z uroczystego wręczenia Telekamer „Tele Tygodnia” – najważniejszego branżowego wydarzenia, które po latach wróciło do telewizji. Telewizja Puls jest laureatem Telekamery „Tele Tygodnia” 2013, 2014 i 2015 oraz Złotej Telekamery „Tele Tygodnia” 2016 za „wybitne osiągnięcia telewizyjne”.

Trzykrotnie Telekamerę „Tele Tygodnia” (2018, 2019, 2020) otrzymał serial Telewizji Puls i Studia A – „Lombard. Życie pod zastaw”. Zwieńczeniem trzech Telekamer dla „Lombardu” będzie przyznana 10 marca Złota Telekamera.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ela (gość)

  Zdejmijcie w końcu tych Szatanów nie można na okrągło ich oglądać tak jak Cichopkow

  23.02.2021 01:36
 • Bajarz (gość)

  Co do niszowej telewizji juz polecieli. A moze do ABC najlepsza stacja dla dzieci. Dorosli tez ja ogladaja.

  21.02.2021 19:59
 • Adrianna1 (gość)

  @kogut wiatrowskaz obrotowy

  Co żal dupę ściska że się pokaże w innej stacji niż TVPiS ? Gdy by tobie dali szanse i kasę za występ to byś poleciał/a do nich. Nie bylo by dla ciebie różnicy czy to TVPiS, TVN, Polsat, TV Puls czy jeszcze inna stacja. Śmieszy mnie jak ludzie napierdalają na kogoś a pod lewymi kontami komentują profile tych ludzi pochlebnie.

  20.02.2021 19:37
 • łubudu (gość)

  para prowadzących gwarantuje, że nie warto włączać odbiornika, chyba że ktoś lubi "szatańskie" autopromocje w reklamach szamponu. I nic nie zmieni fakt, że ta "gwiazda" umie podobno przeczytać kilka słów z etykiety na butelce. A może nie umie, tylko ją nauczyli tekstu na pamięć ? Za rok laureaci z 2021 poprowadzą galę i wręczą telekamerę Szatanom za całokształt parcia na szkło. I tak się ten cyrk wzajemnej adoracji kręci.

  20.02.2021 17:38
 • Gość (gość)

  Kto ich tam przyjął ,musieli mocno płakać i oby tylko płakać Przecież Oni za złotówkę sprzedają swoją matkę Nie oglądam ,żenada

  20.02.2021 16:26
 • kogut wiatrowskaz obrotowy

  O, angażyk z TV Puls.

  Czy to właśnie temu służyło pit*lenie pani Szatan o "sumieniu" po jej jakże medialnym wyjściu z TVP? (Przypadkiem tak naprawdę nie na własną prośbę?)

  TWN wita - tam będzie mogła do woli być w opozycji do PO/2050/spółki i wygadywać, co chce - niezależnie od tego, czy to prawda, czy "prawda" z TWN, he he he he he.

  Czyżby jej kogucik wiatrowskaz obrócił się na złodziejskie PO/2050/spółki, które jak każda złodziejska "mafia nie przebacza" (patrz historia p.Rewińskiego "Siary" - przecież świetnego aktora, gdzie tej pani do niego)? Czy nie było tak, że gdy jej kogucik wiatrowskaz wskazywał twardo na PiS, to jakoś angaże z TVP były dla niej ok, i owo "sumienie" nie przeszkadzało?...

  ps.: Jak można nazywać się "Szatan" i pit*lić o "sumieniu"? ;P Nie, tego to ja nigdy nie zrozumiem...

  20.02.2021 03:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×