Telekamery 2022 - nominacje. "Ranczo", "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe"? 17 seriali walczy o Telekamerę dla najlepszego serialu ostatniego 25-lecia!

Redakcja "Tele Tygodnia" właśnie wystartowała z jubileuszową, już 25. edycją Telekamer Tele Tygodnia! Z tej okazji przyjdzie czas na wyjątkowe wyróżnienia! Widzowie będą mogli zagłosować na najlepszy serial ostatnich 25 lat! Zobaczcie, jakie produkcje walczą o ten tytuł!

Multimedia

TELEKAMERY TELE TYGODNIA DLA SERIALU 25-LECIA

Telekamery Tele Tygodnia to jedne z najbardziej prestiżowych nagród dla polskich produkcji telewizyjnych. Są ważne dla twórców, nadawców oraz artystów z jednego powodu - są przyznawane głosami widzów. To właśnie telewidzowie decydują, które produkcje zostaną nagrodzone. Dla wielu twórców to o wiele ważniejsze kryterium niż nagrody branżowe, gdzie jedni twórcy nagradzają drugich.

Przed nami wyjątkowa, 25. edycja Telekamer Tele Tygodnia, co oznacza, że można spodziewać się również wyjątkowych nagród! Z okazji jubileuszu, organizatorzy konkursu postanowili wyłonić najlepszy polski serial ostatnich 25 lat!

Harnaaz Kaur Sandhu najpiękniejszą kobietą świata! Piękność z Indii pokonała Polkę! Jak zaprezentowała się Agata Wdowiak?Zobacz więcej

O ten prestiżowy tytuł walczy 17 seriali, które w ubiegłych latach zdobyły Telekamery dla najlepszego serialu. Tytuły są bardzo zróżnicowane, co zapowiada, że podczas głosowania będzie naprawdę ciekawie.

Co zrobić, żeby zagłosować na najlepszy serial 25-lecia? Wystarczy wysłać SMS albo oddać głos przez stronę internetową www.telekamery.pl w terminie 13 grudnia 2021 r. – 27 stycznia 2022 r., albo wysłać kupon dostępny w Tele Tygodniu w terminie 13 grudnia 2021 r. – 21 stycznia 2022 r. (decyduje data stempla pocztowego. W głosowaniu wezmą udział wszystkie kupony, które wpłyną do 27 stycznia 2022 r.)

Transmisja gali rozdania Telekamer 2022 będzie emitowana na antenie TV Puls.

Zobaczcie, jakie seriale walczą o Telekamerę Tele Tygodnia dla najlepszego serialu 25-lecia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • brakuje nominacji na program 25- lecia (gość)

    I tam powinien być Taniec z Gwiazdami. I powinien wygrać jako program z najdłuższymi tradycjami spośród talent show. A jeśli bez tej kategorii to chociaż nagroda w postaci specjalnej Telekamery dla tego programu jako show z taką renomą.

    22.05.2022 16:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×