Telekamery Tele Tygodnia 2020. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski oraz Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, czyli najpiękniejsze pary na gali

Na gali wręczenia Telekamer Tele Tygodnia 2020 pojawiło się wiele gwiazd polskiego show biznesu, w tym znane i lubiany pary. Obiektywy fotoreporterów skierowane były m.in. na Adrianę Kalską i Mikołaja Roznerskiego oraz Baraberę Kurdej-Szatan i Rafała Szatana. Kto jeszcze pozował na czerwonym dywanie?

Multimedia

Pary na gali Telekamery 2020

Gala Telekamer Tele Tygodnia 2020 ściągnęła do Teatru Polskiego w Warszawie wiele polskich gwiazd. Statuetki zostały przyznane już po raz 23., a całe wydarzenie transmitowane było na antenie stacji TV Puls. Na czerwonym dywanie do zdjęć pozowało wiele znanych i lubianych par. Kto się pojawił?

Marta Żmuda Trzebiatowska i Katarzyna Glinka zaprezentowały ciążowe krągłości na gali!Zobacz więcej

W blasku fleszy jak zwykle byli Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szata. Aktorka, wokalistka i prezenterka wybrała na tę okazję żakardową żółto-złotą suknię z czarnym, wydekoltowanym gorsetem, a jej mąż zaprezentował się w klasycznym czarnym garniturze z rozpiętą pod szyją koszulą. Mikołaj Roznerski, który otrzymał Telekamerę w kategorii "Najlepszy aktor", nie odstępował na krok swojej ukochanej, Adriany Kalskiej. Oboje w swoich stylizacjach postawili na czerń.

Wśród gwiazd obecnych na gali byli także m.in. Agata Tomaszewska-Wolny i Tomasz Wolny, Artur Żmijewski z żoną, Anita Werner i Michał Kołodziejczyk, Anna Starmach z mężem, Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński, Rafał Brzozowski z partnerką oraz Michał Malitowski z żoną. Kto zaprezentował się najlepiej? Zobacz zdjęcia!

Widzowie po raz kolejny wybrali swoich ulubieńców! Sprawdź, kto zgarnął statuetki!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×