Telekamery Tele Tygodnia 2020. Marta Żmuda Trzebiatowska i Katarzyna Glinka zaprezentowały ciążowe krągłości na gali!

Marta Żmuda Trzebiatowska i Katarzyna Glinka zaprezentowały swoje ciążowe krągłości na gali rozdania Telekamer Tele Tygodnia 2020. Obie aktorki kwitną w ciąży! Zobacz zdjęcia!

Multimedia

Marta Żmuda Trzebiatowska i Katarzyna Glinka w ciąży

Już po raz 23. rozdane zostały Telekamery Tele Tygodnia. Na uroczystej gali w Teatrze Polskim, wśród plejady polskich gwiazd pojawiły się Marta Żmuda Trzebiatowska i Katarzyna Glinka, które w 2020 roku po raz drugi zostaną mamami. Obie były nominowane w kategorii Najlepsza aktorka. Wygrała jednak Kinga Preis.

Katarzyna Glinka w ciąży! Zrobi sobie przerwę od pracy?Zobacz więcej

Obie aktorki podzieliły się swoją radością związaną z oczekiwania na kolejne dziecko pod koniec ubiegłego roku. Żmuda Trzebiatowska i jej mąż, Kamil Kula mają już synka o imieniu Bruno, który na świat przyszedł w 2017 roku. Para poznała się pracując razem w Teatrze Kwadrat. Z kolei Glinka ma 7-letniego syna Filipa, który jest owocem związku aktorki z biznesmenem Przemysławem Gołdonem. Na gali wręczenia Telekamer towarzyszył jej narzeczony, Jarosław Bieniecki.

Marta Żmuda Trzebiatowska i Katarzyna Glinka w ciąży wyglądają kwitnąco. Jak zaprezentowały się na czerwonym dywanie? Zobacz galerię!

Widzowie po raz kolejny wybrali swoich ulubieńców! Sprawdź, kto zgarnął statuetki!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×