Telekamery Tele Tygodnia 2020. Michał Malitowski z żoną Yuliyą Phillips nie szczędzili sobie czułości na czerwonym dywanie!

Michał Malitowski zaskoczył wszystkich informacją o ślubie z piękną Yuliyą Phillips. Niecały miesiąc po zawarciu małżeństwa, nowożeńcy pojawili się na czerwonym dywanie podczas gali wręczenie Telekamer Tele Tygodnia 2020. Oboje nie szczędzili sobie czułości!

Multimedia

Michał Malitowski z żoną na czerwonym dywanie

Gala Telekamery Tele Tygodnia 2020 odbyła się już po raz 23. Wśród przybyłych na imprezę gwiazd był Michał Malitowski - tancerz i juror programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", który niedawno poinformował, że wziął ślub. Będąc w Australii ożenił się z piękną Yuliyą Phillips.

Michał Malitowski ożenił się! Kim jest piękna żona jurora "Tańca z gwiazdami"?Zobacz więcej

Świeżo upieczeni małżonkowie pojawili się na czerwonym dywanie w Teatrze Polskim w Warszawie. Yuliya wybrała na tę okazję długą, czarną, połyskującą suknię z głębokim dekoltem i rozporkiem odkrywającym jej zgrabne nogi. Pozując fotoreporterom do zdjęć, Malitowski nie szczędził ukochanej czułości. Mocno ją obejmował i chętnie całował.

Przypomnijmy, że wiosną 2020 Michał Malitowski ponownie zasiądzie w jury programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". W ubiegłym roku poinformował, że chwilowo rezygnuje z udziału w show Polsatu ze względu na swoje zdrowie. Później okazało się, że chorował na depresję i rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką, matką swojego dziecka, Joanną Leunis. Do "Tańca z gwiazdami" powrócił jesienią 2019 r., a w styczniu 2020 r. wziął ślub z Yuliyą Phillips.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski oraz Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, czyli najpiękniejsze pary na galiZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gratuluję wszystkim nagrodzonym i nominowanym (gość)

    Trochę szkoda, że Michał Malitowski nie wygrał w kat. Juror. Nie wiadomo nawet czy był w ścisłej trójce, bo akurat przy tej kategorii podium nie zostało odczytane. Bardzo szkoda. Ale jego nominacja to przynajmniej choć minimalne docenienie programu Taniec z Gwiazdami. Choć wydaje mi się, że Telekamera dla Pauliny Sykut-Jeżyny chociaż w kat. prezenter pogody to jednak jest też powiązana z TzG i jej uznaniem za to jak prowadzi ten program. Naprawdę bardzo szkoda, że sam Taniec z gwiazdami nie był nominowany. Podobnie jak rozczarowujący był brak nominacji w kat. Aktor dla Pawła Ławrynowicza za świetną rolę Łukasza w serialu Zawsze warto. No cóż... to nie jedyne takie przypadki.

    06.02.2020 13:37

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×