Telekamery Tele Tygodnia 2020. Szykowna Doda, ekstrawagancki Norbi z żoną i odchudzona Katarzyna Skrzynecka! Zobacz zdjęcia z czerwonego dywanu!

Plejada gwiazd pojawiła się na gali rozdania Telekamer 2020. Szyku na czerwonym dywanie zadała Doda w sukni z odważnym rozcięciem. Na ściance pozowali też: Norbi z żoną, odmieniona Katarzyna Skrzynecka z mężem, Mikołaj Roznerski z Adrianą Kalską oraz Gosia Andrzejewicz. Zobacz zdjęcia z czerwonego dywanu! Sprawdź, kto jeszcze pojawił się na Telekamerach 2020.

Multimedia

Telekamery 2020 - gwiazdy na czerwonym dywanie

W poniedziałek (3.02) już po raz 23. rozdano Telekamery Tele Tygodnia. Na uroczystej gali w Teatrze Polskim pojawiła się plejada polskich gwiazd. Po czerwonym dywanie przechadzali się tegoroczni nominowani, ale i nie tylko!

Doda w zjawiskowej sukni z rozcięciem na rozdaniu Telekamer! Co za kreacja! Zobacz więcej

Telekamery 2020 - kto się pojawił?

Oczy wszystkich zwrócone były m.in. na Dodę, która postawiła w tym roku na odważną kreację z głębokim rozcięciem na boku. Błysku na ściance zadała Gosia Andrzejewicz oraz Katarzyna Skrzynecka. Aktorka jest ostatnio na ustach wszystkich za sprawą swojej spektakularnej metamorfozy. Telekamery 2020 były pierwszym ważnym wydarzeniem, na którym jurorka show "Twoja twarz brzmi znajomo" zaprezentowała odchudzoną sylwetkę.

Uwagę fotoreporterów zwróciła też żona Norbiego - Marzena Chełmińska, a także Alżbeta Lenska. Obie panie postawiły na dość ekstrawaganckie kreacje. Na czerwonym dywanie pozowali również: Mikołaj Roznerski z Adrianą Kalską, Barbara Kurdej-Szatan z mężem, Beata Chmielowska-Olech, Marcelina Zawadzka, Tomasz Wolny z żoną, Julia Wieniawa, Tomson i Baron z Afromental, Anna Starmach z mężem i Katarzyna Zielińska.

Michał Malitowski z żoną Yuliyą Phillips nie szczędzili sobie czułości na czerwonym dywanie!Zobacz więcej

Jak zaprezentowały się gwiazdy na czerwonym dywanie podczas 23. gali wręczenie polskich nagród telewizyjnych Telekamery "TeleTygodnia"? Zobacz zdjęcia w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lila (gość)

    Odchudzona Skrzynecka zademonstrowała efekt jo-jo i koszmarny makijaż....

    04.02.2020 16:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×